Ilość karnetów limitowana! Dołącz teraz!:

Zosia i Dawid Rzepeccy

Temat: Tantryczne rytuały dla par - Medycyna Miłości. (Spotkanie dla par i singli)

Tantra rozumiana jako zbiór narzędzi do poszerzania świadomości, oferuje nam technologię do wnoszenia większego zrozumienia do naszego życia. A dzięki ukierunkowaniu na pracę z partnerem, pozwala rozwijać związek, tak aby mimo wyzwań, a czasem nawet dzięki nim, móc spotykać się w prawdzie i miłości

O warsztacie:

Każda relacja potrzebuje naszej uwagi. Szczególnie relacja miłosna, gdzie łatwo jest zarówno o uniesienia jak i zranienia. Zadbanie o związek partnerski przypomina pielęgnację ogrodu. Nie wystarczy wszystko zasadzić i zostawić tak jak jest. Taki ogród wymaga naszej stałej uwagi. Przede wszystkim czułości i zadbania na co dzień. Inaczej wszystko zarośnie, wkradną się pasożyty i trzeba będzie nie lada wysiłku aby znów cieszyć się tym, co na początku przynosiło nam tyle szczęścia.

Ta metafora idealnie oddaje naturę naszego związku, w którym z partnerem tworzymy warunki do wspólnego dbania o dom, ale także i wspólnego wzrastania w relacji. Każdy z nas dba o związek tak jak umie czyli tak, jak się tego w przeszłości nauczył. Wzorzec, który wynieśliśmy z domu, stare historie, przenosimy na nasze kolejne związki. Najczęściej okazuje się, że brakuje nam wystarczającej wiedzy i narzędzi, które pomogłyby nam na co dzień dbać o nasz Ogród Miłości.

Na naszym spotkaniu opowiemy jak narzędzia tantryczne wspierają związek. Powiemy też na czym polega wprowadzenie tantrycznych rytuałów. Z kilkoma z nich Was zapoznamy. Przekażemy też jedno z naszych najważniejszych tantrycznych narzędzi, którego z powodzeniem od kliku już lat, używa wiele par i singli. Stworzona przez nas Medytacja IntentLove – Medycyna Miłości, otwiera nowy rozdział w naszej relacji, może stać się też inicjacją dla par po porodzie, a także bazową praktyką stosowaną regularnie, bowiem zawiera w sobie „all in one”, wszystkie niezbędne elementy „dogranej pary” – czyli komunikację, bliskość i intymność. Medytacja ta daje nam stałą bazę i wsparcie w pielęgnacji naszego Ogrodu Miłości tak, abyśmy cieszyli się naszym związkiem i wspólnie wzrastali w nim przez długie lata.

O prelegentach:

Terapeuci zajmujący się związkami i ich intymnym rozwojem. Nauczyciele tantry. Łączą w sobie pasję miłości z misją uleczania i wzbogacania relacji międzyludzkich. Prowadzą zajęcia od 2004 roku (Dawid od 1999) w Polsce i na świecie. Ich propozycje warsztatowe wzmacniają naturalną zdrową seksualność z jednoczesnym doświadczeniem duchowości. Autorzy książki „Życie seksualne rodziców. Jak budować długoterminowe związki partnerskie” wyd. Natuli.

Sprawdź pozostałych prelegentów tegorocznej edycji festiwalu:

Basia Paczkowska
Riya Sokół
Kasia Nast i Rafał Nawrot Republika Szczęścia
Gabriela Pochroń
Huzy Navigator
Anna Brzozowska
Maciej Marczka
marta Ewa Ozenu Obrycka
Marta Zinserling
Iwona Wierzbicka
Nadia Szypilow

Dołącz do nas! Kup bilet