Do końca tury zostało: [waiting name="Wibracje 5.0"]

Gabriela Pochroń

Temat: Terapie biorezonansem jako wsparcie w eliminacji chorób i profilaktyce zdrowia

O wykładzie:

Podczas wykładu przybliżone zostaną zasady działania terapii biorezonansem jako metoda profilaktyki i przywracania harmonii w organizmie. Podczas wykładu omówimy jak działają urządzenia biorezonansowe, gdzie tkwi ich skuteczność oraz w jakich naukowych definicjach tkwi ich geneza. Wykład będzie zatem ciekawym rozszerzeniem opowieści jaką rok temu na temat dźwięków i fal zaprezentował podczas swojego koncertu Leszek Możdżer.

Praca urządzeniem do biorezonansu, to nic innego, jak praca z różnymi częstotliwościami wewnątrzkomórkowych drgań. W zdrowym organizmie frekwencja tych drgań ma charakter synchroniczny, dzięki czemu komórki funkcjonują prawidłowo – organizm jest zdrowy. Problem pojawia się, kiedy ten proces zostaje zakłócony przez różne czynniki, np. patogeny, takie jak bakterie, wirusy, grzyby itd. Mocna, lub długotrwała deregulacja drgań wewnątrzkomórkowych, dzięki którym komórki się ze sobą komunikują, prowadzi do zachwiania wewnętrznej równowagi w organizmie i w konsekwencji do choroby. Celem terapii biorezonansem jest odnalezienie tych czynników, które zakłócają harmoniczną pracę komórek, i następnie ich eliminacja. Dzięki temu przywracana jest równowaga w organizmie i uruchomiony zostaje proces „samoleczenia”. Reasumując, poprzez modyfikację błędnych częstotliwości pobranych od pacjenta, oraz wgranie do organizmu „tych już naprawionych” można przywrócić harmonię w organizmie oraz doprowadzić do samoregulacji i uzdrowienia.

O prelegentce:

Gabriela Pochroń: dyplomowany naturopatą oraz facilitator Recall Healing. W 2015 roku, założyła ze wspólniczką Centrum Biorezonansu i Profilaktyki Zdrowia Bicomedica. Na co dzień dzieli się wiedzą oraz doświadczeniem zdobytym przez kilka ostatnich lat w wykonywaniu terapii biorezonansem oraz metody Recall Healing z swoimi pacjentami. W pracy często wykorzystuje elementy medycyny chińskiej. Stara się również popularyzować te metody jako profilaktykę oraz sposób na zachowanie dobrej formy i zdrowia przez długie lata. Uważa, że wiele chorób da się wyeliminować bez używania leków, przy użyciu naturalnych metod.

http://www.bicomedica.pl

 

Dołącz do nas! Kup bilet