Do końca tury zostało: [waiting name="Wibracje 5.0"]

Riya Sokół

Temat: Radykalna szczerość jako najskuteczniejsza droga do obfitości i dostatku

O wykładzie:

Jak pytamy ludzi, czy chcieliby żyć życiem swoich marzeń, to większość odpowiada, że tak. I coraz więcej osób po nie sięga. Coraz częściej widzimy ludzi, którzy są spełnieni, robią to co kochają, zarabiają lekko i z przestrzeni serca.

Jak to zrobić? Czy musi się w naszym życiu wydarzyć się jakaś mocna historia, która spowoduje przełom? Czy może są jakieś zasady, które wdrażając w życie otwierają nas na bezkresną obfitość?

Radykalna szczerość to nie tylko narzędzie, to cały lifestyle, nowy model stawiania się życia, do relacji, do intymności, przyjemności, biznesu…  To tędy doszłam i nadal idę życiem moich marzeń.

O prelegentce:

Międzynarodowa artystka, mentorka, life & tantric coach, autorka viralowego video-wiersza „Thank you, coronavirus”, który został przetłumaczony na kilkadziesiąt języków na całym świecie i nagrodzony na kilkunastu  międzynarodowych festiwalach. Założycielka Imperium Obfitości- platformy dla leaderów i mentorów. Członkini międzynarodowej akademii Awaken As Love – zrzeszającej nauczycieli z całego świata w celu wspierania świadomego samorozwoju ludzi na wszystkich płaszczyznach życia.

Riya uczy jak żyć świadomie, w luksusie i przyjemności. Pokazuje, gdzie te trzy drogi się przecinają i jak tworzyć życie oraz biznes jakiego pragniemy, gdzie dostatek jest efektem ubocznym naszej radości z życia.

http://www.riyasokol.com

Dołącz do nas! Kup bilet