Do końca tury zostało: [waiting name="Wibracje 5.0"]

Marta Zinserling

Temat: Movement - wolność w ciele

O wykładzie:

Movement to praktyka korzystająca z doświadczenia wielu dziedzin ruchu, m.in. gimnastyki, tańca, sztuk i sportów walki czy też praktyk wewnętrznych, która pozwala spojrzeć na ruch z szerszej perspektywy niż jedna, konkretna dyscyplina. .

Będziemy budować swobodę ruchu przy ziemi (w podporach, niskich pozycjach dla kończyn dolnych, przewrotach i przetoczeniach), bazując na wzorach ruchowych czerpiących ze sztuk walki, tańca współczesnego czy świata zwierząt. W tym zadaniu pomogą nam także otwarte zadania, interakcje i zabawy, w których partner zabierze nas w miejsca, do których sami byśmy nie dotarli.

Korzystając tylko z naszych ciał i podłoża, poszerzymy “mapę” naszych możliwości ruchowych. Efektem czego będzie wzmocnione i lepiej skoordynowane ciało, potrafiące odnaleźć się w różnych ruchowych sytuacjach. Wolność w ciele, to wolność w życiu, która pozwala nam z pewnością i spokojem mierzyć się z wyzwaniami codziennego życia.

O prelegentce:

W 2016 roku, z miłości do ruchu i fascynacji ewolucyjnym podejściem do zdrowia, Marta zainicjowała powstanie grupy W Gruncie Ruchu. Od tamtej pory absolutnie pochłonęło ją promowanie ruchu i życia w zgodzie z naturą.

Z kulturą fizyczną była związana od dziecka i do dziś zajmuje się wszechstronną praktyką ruchu. Bliskie jej sercu praktyki to brazylisjkie jiu jitsu, capoeira, taniec, lokomocje, trening w duchu MovNat oraz wdrażanie większej ilości ruchu w codzienne życie. W roli nauczyciela spełnia się już od 7 lat. Ma za sobą ponad 500 godzin prowadzonych zajęć i warsztatów. Dostrzega ogromny potencjał rozwoju poprzez zabawę i ruch w interakcji z drugim człowiekiem.

Dołącz do nas! Kup bilet