Sprzedaż biletów kończy się za

Noclegi

Nocleg
 • Glamping – To komfortowa i klimatyczna opcja noclegu podczas festiwalu.
  Rozstawione i wyposażone namioty czekają do zamieszkania. Tworzą małe miasteczko na polu namiotowym. Jest to idealna okazja dla tych, którzy lubią wygodę, ale jednocześnie chcą czuć atmosferę festiwalu dzień i noc. Doskonały wybór także dla rodzin z dziećmi.
  Dostępny do sprzedaży!
  Sprawdź zasady i rezerwuj namiot: TUTAJ 

 • Pole namiotowe – Śpimy w relaksującej otulinie lasu, nieopodal rzeczki. Pole namiotowe to równa polana. Obszar pola namiotowego jest zaznaczony na mapie terenu. Prosimy nie rozbijać w głównej przestrzeni festiwalu, obok scen i gastronomii.
  Będzie punkty z dostępem do prądu, żeby naładować telefon.
  Dzieci do 11 roku życia – bezpłatnie. Mamy osobne pole namiotowe dla rodzin – Wioska Rodzinna. Wyposażenie: sanitariaty, prysznice, umywalki.
  Pole namiotowe jest płatne 90 zł od osoby. TUTAJ 

 • Kampery – Pole dla kamperów to równy, zielony teren na obszarze festiwalu. Ilość miejsc ograniczona, żeby wjechać, musisz wcześniej kupić bilet. Nie zapewniamy prądu do podłączenia kampera. W sprzedaży miejsca dla kampera – nie wynajem kamperów. Koszt: 90 zł za osobę. TUTAJ
  Wyposażenie: sanitariaty, prysznice, umywalki.
 • Zakwaterowanie – w pobliżu festiwalu znajduje się wiele gospodarstw agroturystycznych, hoteli, polecamy wyszukać nocleg na Booking lub Airbnb.