Sprzedaż biletów kończy się za

Noclegi

Nocleg
 • Glamping – To komfortowa i klimatyczna opcja noclegu podczas festiwalu.
  Rozstawione i wyposażone namioty czekają do zamieszkania. Tworzą małe miasteczko na polu namiotowym. Jest to idealna okazja dla tych, którzy lubią wygodę, ale jednocześnie chcą czuć atmosferę festiwalu dzień i noc. Doskonały wybór także dla rodzin z dziećmi.
  Dostępny do sprzedaży!
  Sprawdź zasady i rezerwuj namiot: TUTAJ 

 • Pole namiotowe – Śpimy w relaksującej otulinie lasu, nieopodal rzeczki. Pole namiotowe to równa polana. Obszar pola namiotowego jest zaznaczony na mapie terenu. Prosimy nie rozbijać w głównej przestrzeni festiwalu, obok scen i gastronomii.
  Będzie punkty z dostępem do prądu, żeby naładować telefon.
  Dzieci do 11 roku życia – bezpłatnie. Mamy osobne pole namiotowe dla rodzin – Wioska Rodzinna. Wyposażenie: sanitariaty, prysznice, umywalki.
  Pole namiotowe jest płatne 90 zł od osoby. TUTAJ 

 • Kampery – Pole dla kamperów to równy, zielony teren na obszarze festiwalu. Ilość miejsc ograniczona, żeby wjechać, musisz wcześniej kupić bilet.
  Kampery – Pole nr 1 SOLD OUD | Kampery – Pole nr 2 W SPRZEDAŻYNie zapewniamy prądu do podłączenia kampera. W sprzedaży miejsca dla kampera – nie wynajem kamperów. Koszt: 90 zł za osobę. TUTAJ
  Wyposażenie: sanitariaty, prysznice, umywalki.

  PARKING DLA KAMPERÓW SKŁADA SIĘ Z DWÓCH CZĘŚCI:
  (Pierwsza pula biletów na Pole nr 1 była dostępna do maja (na bilecie: „Nocleg w kamperze”), od czerwca sprzedawane są miejsca na Pole kamperowe w nazwie „Pole nr 2” – widoczna nazwana bilecie.
  Bilety obowiązują na konkretne pole. Pola dokładnie oznaczone są na MAPIE
 • Zakwaterowanie – w pobliżu festiwalu znajduje się wiele gospodarstw agroturystycznych, hoteli, polecamy wyszukać nocleg na Booking lub Airbnb.