Do końca tury zostało: [waiting name="Wibracje 5.0"]

Huzy Navigator

Temat: Akademia dźwięku Navigator: świat świętych dźwięków, strojenie, częstotliwości i Twoja intuicja

O wykładzie:

Zapraszam na dość szczególne studia, na których dzielę się z Wami swoja wiedzą i doświadczeniem zdobytym przez ponad czterdzieści lat mojej pracy z dźwiękiem w drodze do siebie. Akademia jest o świadomości dźwięku, częstotliwości, wibracji, energii, harmonii, rezonansie, uważności. Czyli o życiu. O świecie. Nada Brahma. Świat jest Dźwiękiem.

Moje metody pracy i dzielenia się wiedzą są tak samo unikatowe jak moja cala droga poznania. Wiedzę dzielę się w kodach dźwiękowych, telepatycznie, trochę słów dla umysłu, …..i dużo śmiechu., a naszym spotkaniem kieruje Wielki Duch, więc przyjdź otwarty.

Jeśli już w jakikolwiek sposób pracujesz z dźwiękiem, czy to jako muzyk czy terapeuta, to będziesz miał możliwość poszerzyć swoją wiedzę i spojrzenie. Jeśli jesteś nowy w temacie to super. Wprowadzę Cię do Świata Świętych Dźwięków ( świadome użycie dźwięku do celów prozdrowotnych i poszerzania świadomości )

Jeśli potrzebujesz po prostu zanurzyć się w wysokich, uzdrawiających wibracjach i podładować akumulatory, a nawet „przespać się w harmonii„, czy poddać się masażowi dźwiękiem, i aż tyle. Zapraszam na pokład. Akademia inicjuje, aktywuje, edukuje, uzdrawia, inspiruje. Nada Brahma.

Świat jest Dźwiękiem!

O prelegencie:

Robert Usewicz – Huzy – artysta, muzyk, medicine man, człowiek renesansu. Od ósmego roku życia wiedział, że jego drogą będzie droga dźwięku. Eksperymentował z różnymi dźwiękami i gatunkami muzyki oraz badał wpływ dźwięku na organizm człowieka. Szukał siebie. Z wykształcenia muzyk klasyczny, posiadający wieloletnie doświadczenie w muzyce elektronicznej, pop i rock, jako kompozytor, producent i inżynier dźwięku.

Ma również na swoim koncie wiele godzin muzyki do filmów i sztuk teatralnych. I ta droga, która nigdy nie była dla niego celem doprowadza do spotkania genialnego artysty, wizjonera i szamana, który wprowadza Huzego w Świat Świętych Dźwięków. I to jest przełom w jego życiu, i ta boska przygoda trwa…. I sumując jest to ponad czterdzieści lat pracy z dźwiękiem (a dorobek twórczy jest zbyt wielki by go tu opisywać .

Jego ciepło, ogień i jego wiedza o dźwięku przenikają każdego kto stanie na jego drodze.

http://www.navigatormusic.pl

 

Dołącz do nas! Kup bilet