Do końca tury zostało: [waiting name="Wibracje 5.0"]

Anna Brzozowska

Temat: Na ile jesteśmy wolni by kochać? Ustawienia Systemowe

O wykładzie:

Zaproszę Państwa do przyjrzenia się miłości rodu z szerokiego pola systemu rodzinnego i perspektywy urodzeniowej. Popatrzymy na widzialne w planie rzeczywistym  jako skutki i konsekwencje i niewidziane to, co chce być zobaczone. Popatrzymy na siły, które prowadzą życie dalej…poprzez mamę, tatę i miłość pary. Przyjrzymy się miłości i niemiłości, TAK i NIE dla siebie jako kobiety i mężczyzny. A potem na dynamikę możliwości osobistego ruchu będąc ich dzieckiem, na początki i końce, na zatrzymania i utknięcia. Na to, jak nasze funkcjonalne urodzenie wpływa na rodzenie naszych projektów życiowych.

Popatrzymy z miłością na przyjęcie i odebranie po-rodu. Pozaglądamy do tematów słuchania i słyszenia jako wzorca komunikacji pierwotnej relacji w życiu płodowym i porodowym matka-dziecko, które niesie się potem jak echo współpracy każdej relacji. Jak wpływa na związek i rodzinę strata: poronienie i aborcja. I jak się tu mają zasady porządków miłości według metody ustawień systemowych Berta Hellingera. Czy wolno kochać i jaką miłością. Co znaczy brać od rodziców. Brać dobre i złe. I czy w  złym może być ukryte dobre. Zaproponuję widzom ćwiczenie, medytacje bądź ustawienie.

Zaufamy polu wiedzącemu, by poprowadziło nas w to,  co potrzebuje być zobaczone i przyjęte do serca.

O prelegentce:

Nazywam się Anna Brzozowska, mam 49 lat. Pochodzę z Warmii, mieszkam w Warszawie. Z wykształcenia jestem fizjoterapeutką. Z powołania badaczem dynamik życia i śmierci, obserwatorem uważności, ustawiaczem systemowym i nauczycielem, pisarką. Działam na rzecz miłości, pojednania i pokoju.

Moja droga kształcenia i doświadczenia zawodowego prowadziła mnie od nauki anatomii w coraz to szerszy plan człowieka. Człowieka, który pochodzi z konkretnego systemu rodowego, konkretnych rodziców, ich losów i historii ich miłości.

Przez 22 lata pracowałam jako fizjoterapeutka niemowląt, wspomagając je po trudnych porodach. Teraz pracuję głównie ustawieniowo. Od 3 lat prowadzę własną Szkołę Ustawień, w której uczę podążania za wglądem. Działam w wielu obszarach dynamik człowieka, ale ze względu na fundamenty mojej wcześniejszej pracy obszar płodowo-porodowy jest mi szczególnie bliski.

http://www.pracowniacialaiduszy.pl

Dołącz do nas! Kup bilet