Do końca tury zostało: [waiting name="Wibracje 5.0"]

Marta Ewa Ozenu (Obrycka)

Temat: Zen Coaching - MOC ciekawości

O warsztacie:

Zen Coaching – MOC ciekawości

Ciekawość jest źródłem przygód, odkryć i przemian. To także znak niewinności, radości i lekkości. W życiu i coachingu ciekawość jest jednym z naszych największych atutów. Przyjdź i poznaj różne warstwy ciekawości, by być bliżej siebie i innych. Doświadczysz więcej i głebiej poprzez Zen Coaching!

O prelegentce:

Kocha taniec, podróże, medytacje – praktykuje życie pełnią w każdym “tu i teraz”. Certyfikowany międzynarodowy facylitator Medytacji Aktywnych OSHO® oraz (pierwszy w Polsce a drugi na świecie) certyfikowany Senior Coach w podejściu Zen Coachingu.

MOC – Miłość Obecność Ciekawość – wartości jakimi się dzieli i do czego zaprasza. Wspiera i inspiruje w odkrywaniu własnej MOCy oraz drogi do radosnego spokoju i harmonii.

Autorka corocznych warsztatów wyjazdowych „MOC Obecności” oraz „Zanurzenie w prawdzie” i główna nauczycielka treningu Zen Coachingu w Polsce. Na co dzień z pasją prowadzi medytacje, warsztaty i sesje coachingowe on-line, w Polsce i w różnych innych krajach. Z wykształcenia dyplomowany Coach Profesjonalny, Socjolog, po Zarządzaniu, także Komunikacji Społecznej i PRu.

5 lat współtworzyła Centrum Coachingu i Mentoringu Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Twórczyni, dyrektorka merytoryczna i wykładowca Akademii Nowoczesnego Zarządzania Coachingowego na Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie.

http://www.meozenu.pl

http://www.zencoachingpolska.pl

https://www.facebook.com/martaobryckacoaching

Dołącz do nas! Kup bilet