Do końca tury zostało: [waiting name="Wibracje 5.0"]

Kasia Nast i Rafał Nawrot – Republika Szczęścia

Temat: Nowy Początek – 7 kroków do szczęścia // Ceremonia Kakao

Wszystkie doświadczenia Twojego życia, doprowadziły Cię do tego miejsca. Każda trudna sytuacja, wszystkie niewygodne emocje, ból, łzy. Każda osoba, która Cię po drodze skrzywdziła, przyczyniła się do tego, kim jesteś dzisiaj. Ciało może być obecne tylko w teraźniejszości – to umysł zabiera Cię w podróż do przeszłości, przenosząc Cię w miejsce bólu, albo do przyszłości, budząc w Tobie poczucie lęku.

O warsztacie:

Czy masz w sobie żal do świata, za to co Cię w życiu spotkało? Czy zdarza Ci się myśleć, że Twoje życie jest trudne? Jak często wracasz myślami do przeszłości? Czy masz w sobie lęk związany z przyszłością? Czy boisz się z pełnym zaufaniem otworzyć drzwi z napisem nieznane?

A gdybyśmy powiedzieli Ci, że dziś jest ten dzień.

Dziś jest ten dzień, który jest nowym początkiem.

Dziś jest ten dzień, kiedy możesz zacząć wszystko od nowa…

Nowy Początek – 7 kroków do szczęścia, to warsztat, w którym zabierzemy Cię w podróż, gdzie będziemy przeprogramowywać Twoją przeszłość, aby jedyne co nosisz w sobie w teraźniejszości, to wdzięczność do ludzi, którzy Cię w życiu skrzywdzili i sytuacji, które nie przydarzyły się Tobie, a dla Ciebie.

Naszą intencją jest pokazanie Ci, że można żyć inaczej. Będziemy rozmawiać, oddychać świadomie, wykonywać proste ćwiczenia, medytować i dużo uśmiechać się do świata. Dlaczego? Bo zależy nam, abyś po prostu, znowu zaczęła/zaczął cieszyć się życiem.

O prelegentach:

Nazywam się Kasia Nast. Cztery lata temu, przeszłam przez swoje przebudzenie duchowe, a rozwój i praca nad sobą, stały się moją największą pasją. Żyłam w Warszawie pracując, jako architekt wnętrz i scenograf, ale w wieku prawie 39 lat, sprzedałam wszystko, spakowałam się w dwie walizki i przeprowadziłam się na Bali. Mieszkam teraz w Ubud, w malutkim drewnianym domku przy polach ryżowych, nie mam samochodu. Czuję, że teraz naprawdę żyję. Z drabiny społecznej zeszłam sama.

Czy to sprawiło, że jestem mniej szczęśliwa – nie, wręcz przeciwnie. Jestem bogata, jak nigdy, bo wreszcie mam w sobie harmonię i spokój. Poprzez swój przykład pokazuję, jak przez zmienienie starych wzorców i wprowadzanie nowych nawyków, można diametralnie zmienić jakość życia. Prowadzę lub współprowadzę różnego rodzaju warsztaty dla setek Kobiet, bo wierzę, że nigdy nie jest za późno na zmianę.

Instagram: https://instagram.com/kasianast?utm_medium=copy_link
Strona internetowa: https://kasianast.com/

Nazywam się Rafał Nawrot. Jestem założycielem Republiki Szczęścia, gdzie co niedzielę prowadzę medytacje. Razem z moim rozwojem, zmieniła się republika, gdzie z małego projektu, dzisiaj medytuje ze mną ponad 1000 osób. Odpuść, zaufaj i nie oczekuj. Nie kalkuluj – działaj w przepływie, żyj z poziomu miłości i prawdy, a Wszechświat da Ci więcej, niż możesz sobie wyobrazić. Tak w dwóch zdaniach mogę określić, czym się w życiu kieruję. Ale moje życie nie zawsze przypominało bajkę – począwszy od stanów depresyjnych, przez uzależnienia od alkoholu i innych używek, kończąc na myślach samobójczych.

Dlaczego nie boję się o tym mówić, bo to dzięki tym doświadczeniom, jestem dziś tym kim jestem. Mój przykład pokazuje, że nigdy nie jest za późno na zmianę. Prowadzę kursy on-line i warsztaty stacjonarne. Dzisiaj inspiruje ludzi do odnalezienia swojej prawdy.

Instagram: https://instagram.com/republikaszczescia?utm_medium=copy_link
Strona internetowa: https://republikaszczescia.pl/

 

Poprowadzą także wspólnie Ceremonię Kakao.

Dołącz do nas! Kup bilet