Do końca tury zostało: [waiting name="Wibracje 5.0"]

Maria Ela Ziemkiewicz

Temat: Klanowe Matki. Siostrzeństwo - Braterstwo – Partnerstwo/Harmonia

„Klanowe Matki towarzyszą mi od ponad 20 lat. Pomogły mi wyjść z czarnej nocy duszy i odnaleźć swoją drogę życiową. Chociaż te nauki pochodzą z innej kultury, od Rdzennych zza oceanu, to są to mądrości uniwersalne, objaśniające prawa uniwersalne, którym wszyscy ludzie podlegają żyjąc na ziemi, a znajomość tych praw i prawd sprawia, że możemy wieść życie, które same i sami kreujemy – w radości, szczęściu i pokoju.” – Maria Ela

O spotkaniu:

Podczas spotkania Maria Ela Ziemkiewicz podzieli się swoim osobistym doświadczeniem obcowania z naukami Rdzennych o kobiecej ścieżce rozwoju duchowego, przekazanych przez Jamie Sams w książce „13 Pierwotnych Matek Klanowych”. Czym są Klanowe Matki? Jak pojawiły się w jej życiu? Jaki jest ich najważniejszy przekaz, aktualny w dzisiejszych czasach. Maria Ela, autorka polskiego tłumaczenia książki, opowie o wadze i znaczeniu używanych słów.
W drugiej części Joanna Grabowiecka zaprosi Was do udziału w krótkim czytaniu performatywnym, podczas którego usłyszycie fragmenty książki poświęcone 7 Matce – Kochającej Wszystkie Istoty, co pozwoli Wam poczuć jakość tego przekazu. Będzie też chwila na doświadczenie nauk płynących z tej konkretnej opowieści poprzez ćwiczenie praktyczne.
Następnie Jacek Piasecki opowie o odbiorze Matek z męskiej perspektywy.
Na zakończenie  będzie chwila czasu na odpowiedzi na pytania od uczestniczących w spotkaniu osób.

„Matki Klanowy zatrzymały mnie. Czytając każdą kolejną opowieść czułam, że w moim sercu robi się miejsce na łagodność i uważność wobec siebie samej. Matki mówią o tym, jak usłyszeć swój wewnętrzny głos, jak mu zaufać, by iść przez życie w poszanowaniu dla każdego przejawu istnienia oraz Prawdy. Własnej i innych. A ta kwestia dotyczy przecież każdego człowieka. Matki Klanowe uczą wiedzenia i czucia, i robią to w mądry sposób – zachęcając w pierwszej kolejności do doświadczania.“ – Joanna

„Gdy przyszły do mnie Matki Klanowe, narodziłem się ponownie. W każdym z kobiecych aspektów Duchowych Nauczycielek odkrywałem część siebie, a świadomość, że esencja kobiecego pierwiastka istnieje również we mnie, w mężczyźnie, nadała nową jakość mojemu istnieniu. Matkom Klanowym, Księżycowym Posłanniczkom zawdzięczam to, że stałem się Sobą, stałem się Prawdą, że na chwilę Stałem się Swoją Wizją – czystą Świadomością w bezkresnym Oceanie Zdarzeń. Choć w życiu bywa różnie – jest słońce, ale zdarzają mi się i burze – wiem, że wewnątrz mnie, w samym centrum mojej Duchowej Istoty nie istnieje nic prócz miłości.“ – Jacek

O prelegentach:

Maria Ela Ziemkiewicz

Uznana jest za Starszą-Babcię w kręgach/społeczności. Współorganizatorka pierwszego Zgromadzenia Starszyzny w Polsce w 2011 roku. Od kilkunastu lat prowadzi kręgi i warsztaty rozwojowe dla kobiet. Autorka tłumaczenia książki „13 Pierwotnych Matek Klanowych” Jamie Sams. Prowadzi autorskie warsztaty inspirowane rdzennymi naukami: od 2008 roku dla kobiet  – warsztaty o siostrzeństwie i uzdrowieniu własnej kobiecości, a od marca 2022 roku – warsztaty dla mężczyzn o uzdrowieniu kobiecego wewnętrznego pierwiastka i o otwieraniu się na delikatność i intuicję – o stawaniu się wojownikiem/strażnikiem serca.
Mówi o sobie, że jest marzycielką i wizjonerką, optymistką i kreatywną rękodzielniczką, opiekunką Matki Ziemi i słowiańskich tradycji.

http://siostrzenstwo.pl/
https://www.facebook.com/mariaela.ziemkiewicz/
https://www.facebook.com/13pierwotnychmatek/

Joanna Grabowiecka

Dzika kobieta, wolna dusza, partnerka, mama, kreatorka piękna, reżyserka, scenografka, trenerka rozwoju trwałego. W swojej działalności łączy sztukę i samorozwój wspierając kobiety i mężczyzn w odkrywaniu ich potencjału. Jest pomysłodawczynią i realizatorką cyklu spotkań i warsztatów dla kobiet pn. Mocy Kobiety oraz autorskich warsztatów pn. Sztuka Dzikości. Od kilku lat kroczy kobiecą ścieżką serca inspirowaną mądrością Rdzennych Mieszkańców Ameryki. Do jednych z najważniejszych doświadczeń zalicza udział w tzw. Vision Quest, czyli w poszukiwaniu wizji, które polega na czterodniowym odosobnieniu w lesie. Zwołuje i zasiada w kręgach. Jej osobistym miejscem mocy jest Sahara.

http://www.sztukadzikości.com

Jacek Piasecki

Uczestnik Tańca Słońca „Condor-Eagle” w Kolumbii, intencją którego było zjednoczenie rdzennych obu Ameryk: Północnej i Południowej. Strażnik Ognia na Ceremoniach, Vision Quest i w Szałasach Potu. Patrzący w Gwiazdy – astrolog z Chaty Futurologów, uczeń m.in. prof. Leszka Weresa. Pasjonat i praktyk pracy z ciałem i jego energetyką, dyplomowany dietetyk specjalizujący się w świadomym jedzeniu i niejedzeniu, zrobił m.in. 42-dniowy post i przeszedł proces bretariański. Wieloletni towarzysz wyjątkowego terapeuty Marka Kukułki, któremu asystował w wielu terapiach grupowych i indywidualnych w Polsce, na Węgrzech i w Niemczech. Przez kilka lat prowadził z ramienia Fundacji One Energy ośrodek rozwoju osobistego w Lechowie w Górach Świętokrzyskich, nadal zasiada w Radzie Fundacji. Mieszkając w Górach Świętokrzyskich pobierał nauki u znanej świętokrzyskiej uzdrowicielki, jest praktykiem rdzennego przekazu szeptanej medycyny ludowej.

https://www.facebook.com/jpiasecki

https://www.facebook.com/chatafuturologow

Dołącz do nas! Kup bilet