Sprzedaż biletów kończy się za

Magdalena Janik

Temat: Cosmic connection - yoga and meditation

Cosmic yoga to poszukiwanie magii i gwiezdnego pyłu głęboko ukrytych w naszych ciałach. Praktyka będzie podróżą przez ciało, umysł i ducha. Zapraszamy na intuitive flow, oddech i medytację!

O warsztacie:

Połącz się ze swoim wewnętrznym gwiezdnym pyłem, poczuj jedność i integrację praktykujących kolektywnie. Daj się zabrać w kosmiczną, wibrującą podróż jogową, w której Twoje ciało będzie magicznym wehikułem, a wszystko czego będziesz potrzebować to prana do jego napędzenia. Przed nami 2-godzinna holistyczna joga – ciało, umysł, duch – oddech, ruch i medytacja. Poprzez intuicyjny ruch połączony z oddechem zadbamy o dystrybucję prany w naszych ciałach, tak by bezpiecznie w nich osiąść, tylko po to by móc odlecieć w medytacji.

Nie potrzebujesz dodatkowych stymulantów, wszystko masz już w sobie.

Magic is in you.

O prowadzącej:

Magdalena Janik – nauczycielka jogi, oddechu i medytacji. Głęboko wierzy w to, że dzięki jodze możemy odzyskać kontrolę nad życiem, które czasami niezauważalnie ucieka nam między palcami. Wierzy, że powrót do ciała może być początkiem powrotu do siebie i to stara się przekazywać podczas swoich zajęć oraz warsztatów. Jest zafascynowana połączeniem filozofii i stylu życia wschodu oraz mądrości i pragmatyczności zachodu. Nieustannie zgłębia swoją wiedzę na temat wpływu jogi na
dobrostan psychiczny, nurkuje w tematy psychosomatyczne i zgłębia tajniki terapii jogą z takimi nauczycielami jak Gabor Maté, Sat Dharam Kaur ND, Peter Levine czy Tara Brach. Kocha pracę z ludźmi i nie wyobraża sobie życia bez jogi. Na codzień mieszka na Bali gdzie czerpie najwięcej jogowej inspiracji, uczy się u swoich nauczycieli i wiedzie surfersko-jogowe życie wyspiarki. Prowadzi kanał na Youtube, działa w sieci i w realu.

www.madalenayoga.com

Sprawdź pozostałych prelegentów tegorocznej edycji festiwalu:

Jadwiga Josko-Ochajska
prof. Dr hab.. Szymon P. Malinowski
Ciro Guerra
Cristiano Martins Biodanza
Jan Szczypiński
Michał Kiciński
Nitya Patrycja Pruchnik
Yaacov Darling Khan
Prof. dr hab.. Bożena Muszyńska
Katarzyna Dańska
Zosia i Dawid Rzepaccy

Dołącz do nas! Kup bilet