Do końca tury zostało: [waiting name="Wibracje 5.0"]

Małgorzata Lorenz

Temat: Biologiczna komunikacja z dziećmi. Dziecko zdrowe, radosne, a rodzic spełniony

O wykładzie:

Rodzice i dzieci. Co zrobić, żeby zbudować rodzinę o właściwym porządku rewirowym? Jak postępować w relacji z dzieckiem, by było zdrowe, fizycznie i psychicznie?

Z Germańską Medycyną możemy nie tylko zapobiec chorobom własnym i dzieci, możemy od niej czerpać wskazówki wychowawcze. Podstawą germańskiej medycyny jest etologia czyli nauka o zachowaniach zwierząt. Obserwując relacje zwierzęcych rodziców i dzieci możemy zrozumieć, czego nasze dziecko potrzebuje, co mu dolega. Gdy dziecko trafia do żłobka, przedszkola albo do szkoły, rodzice nie wiedzą, że dziecku działa się jakaś krzywda. To, jak dziecko poradzi sobie w tej trudnej dla niego sytuacji, zadecyduje o jego zdrowiu lub chorobie. Konsekwencją biologicznego konfliktu dziecka może być zwykły katar, ale może to być też „poważna” choroba.

Rodzice oczekują na dziecko, a gdy ono wkracza do ich rewiru, to często zmienia wszystko, staje się centrum życia rodziny. Nie chcemy popełniać błędów wychowawczych naszych rodziców. Szukamy nowoczesnych metod, które pokażą dziecku, że jest dla nas partnerem. Chcemy nauczyć dzieci, by były śmiałe, twórcze, przedsiębiorcze. Jeśli niewłaściwie rozumiemy relację dzieci i rodziców, osiągniemy inny skutek. Jak więc postępować z dziećmi, żeby i rodzice, i dzieci były szczęśliwe i zdrowe?

Na wykładzie dowiesz się, jak komunikować się z dzieckiem zapomnianym językiem natury. Tylko wtedy zrozumiesz, co dziecko przeżywa i jak przekłada się to na jego zdrowie i psychikę. To przydatna wiedza, zarówno dla rodziców, jak i dla dopiero planujących nimi być.

O prelegentce:

Terapeutka 5 Praw Natury wg Germańskiej Medycyny. Prowadzi terapię biologiczną, której podstawą jest etologia czyli nauka o zachowaniach zwierząt w rewirze. Germańska Medycyna to systematyka medyczna przyczyn chorób i zmian psychicznych. Według niej przyczynami tzw. chorób są przeżywane przez nas biologiczne konflikty. Jej terapia polega na precyzyjnym odnalezieniu przyczyny każdej choroby w reakcjach konfliktowych, opracowaniu możliwej konfliktolizy czyli zakończenia aktywności biologicznego konfliktu (zmiany życiowe, eliminacja czynników utrzymujących aktywność biologicznego konfliktu). Dzięki temu możliwe jest przywrócenie biologicznej równowagi i właściwych relacji w rewirze, a to jest podstawą procesu zdrowienia. Prowadzi seminaria Germańskiej Medycyny, koło sympatyków Germańskiej i szkolenia tematyczne Moja Konfliktoliza. Wiedzę Germańskiej promuje pracując razem z mężem, Krzysztofem Lorenz. Ich motto: „Natura zawsze chce, żebyś żył”. Oboje są autorami i aktorami serialu terapeutycznego „Choroba na własne życzenie”. Propagują zgodne z naturą podejście do uprawy ziemi, tzw. Permakulturę.

 

https://www.facebook.com/medycyna.fizykalna/

https://www.youtube.com/channel/UCaAza-amDVt1yQpuwQ55sBg

http://www.kwantomed.pl

Dołącz do nas! Kup bilet