Do końca tury zostało: [waiting name="Wibracje 5.0"]

Marta Pociejewska i Marcin Wojewoda

Temat: Tai Chi // Qigong // Ruch w jedności przeciwieństw Yin Yang

Warsztat Tai Chi

Istotą praktyki Tai Chi jest zewnętrzny ruch i wewnętrzna zmiana umysłu i ducha, generowana przez filozofię Yin Yang. Filozofię bez filozofii, gdyż nie została ona wymyślona, lecz odkryta. Po prostu podąża za naturą. Jeśli podążasz za naturą, to jest to Tai Chi. We wszystkim zaczynasz widzieć pozornie przeciwne elementy składające się na spójną całość. Widzisz ich przenikającą się, ale nienaruszającą harmonię. Widzisz ich cykliczność i zmianę. Jednak dostrzegasz w tej jedności to, że wszystko ma też swój ruch i swoją naturę.

Podczas warsztatu doświadczysz pracy ze zmianą Yin Yang w ruchu o charakterystycznej dla Tai Chi ekspresji, która przejawia się, kiedy w głębokim odprężeniu psychicznym i fizycznym integrujesz serce – umysł i ciało, kultywując Twoją prawdziwą naturę.

Warsztat Qigong

Qigong to praktyka przepływu Qi przez ciało. Budujesz świadomość Twojej i otaczającej Cię energii Qi. Celowo projektujesz ruch wzmacniający i prowadzący przepływ. Łącząc w ciele intencję z oddechem, ożywiasz swoją wewnętrzną energię witalną i przyciągasz siły życiowe, które harmonizują, uzdrawiają, poprawiają samopoczucie i ułatwiają indywidualny rozwój.

Podczas warsztatu poznasz ruch i postawy Qigong, które połączone ze świadomym oddechem i koncentracją umysłu, pozwolą Ci poczuć własną energię witalną oraz wspomogą jej swobodny przepływ rozpuszczający napięcia i szkodliwe wzorce utkwione bardzo głęboko w ciele.

Wykład Ruch w jedności przeciwieństw Yin Yang

Podczas wykładu wprowadzimy Cię od podstaw w teorię tego, czym jest Tai Chi, Qigong i metody pracy z ruchem i ciałem oparte o myśl Wschodu i filozofię Tao. Zdradzimy Ci, co współcześnie możesz zaczerpnąć z tej tradycyjnej skarbnicy wiedzy, biorąc to co dla Ciebie użyteczne, aby wzbogacić swoją wiedzę, trening a nawet działalność profesjonalną o nowe funkcjonalności, techniki i rozwiązania.

O prelegentach:

Marta Pociejewska

Tai Chi i Qigong praktykuję od niespełna 20 lat. Od urodzenia wychowywałam się w styczności z filozofiami i sportami Dalekiego Wschodu. Jestem miłośniczką holistycznych metod pracy z ciałem i umysłem, spacerów po lesie oraz kontaktu z energią roślin i zwierząt. Piękno świata uwielbiam uwieczniać za pomocą fotografii.

Marcin Wojewoda

Od ponad dwudziestu lat jestem miłośnikiem, badaczem i pasjonatem nurtu Wellness jako stanu zapewnienia zdrowej równowagi umysłu, ciała i ducha człowieka. Od ponad dziesięciu lat pracuję z ruchem, studiując jego powiązania ze stanem świadomości i umiejętnością podjęcia inicjatywy w celu poprawy własnego stanu zdrowia fizycznego, psychicznego, emocjonalnego, duchowego, sytuacji środowiskowej, społecznej czy zawodowej.

Wspólnie współtworzymy Tao Move

jest to współczesna metodyka pracy z ruchem i ciałem oparta o techniki energetyczne Tai Chi i Qigong. Sposób na kultywowanie własnej prawdziwej natury – harmonii ciała, serca, umysłu i ducha, prowadzący do głębokiego odprężenia psychicznego i fizycznego, głębokiej koordynacji umysłu i ciała oraz wyzwolenia przepływu energii Qi.

http://www.taomove.com

Dołącz do nas! Kup bilet