Do końca tury zostało: [waiting name="Wibracje 5.0"]

Karin Lesiak

Temat: Joga śmiechu, czyli wzrost wibracji radości gwarantowany. Sprawdź to!

O warsztacie:

Joga śmiechu to koncepcja, która zakłada, że śmiech można wywołać bez użycia żartów czy komedii. Wykonywane są ćwiczenia z wyobraźni, które są inspirowane dziecięcą zabawą, a wywołujące śmiech. Są one połączone z ćwiczeniami oddechowymi. Sesja prowadzona jest w grupie w kontakcie wzrokowym co sprawia, że śmiech jest zaraźliwy i spontaniczny. Metodę opracował doktor Madan Kataria w 1995roku.

Śmiech jest uniwersalnym językiem na całym świecie i być może to powiedzenie ”Śmiech to zdrowie” nabiera szczególnego znaczenia, kiedy to właśnie zdrowie ma  teraz największą wartość dla każdego człowieka

Joga śmiechu podnosi poziom endorfin, oksytocyny, dopaminy i serotoniny – mieszanki szczęścia. która  doskonała wpływa na dobre samopoczucie i wzrost energii. Jednocześnie następuje obniżenie poziomu hormonu stresu, czyli kortyzolu. Śmiech naturalnie angażując przeponę wywołuje głębszy oddech, co sprzyja dotlenieniu organizmu. Śmiech wzmacnia również system odporności fizycznej, a także psychicznej. Nadmiar stresu i umiejętność radzenia sobie z jego nadmiarem to obowiązek każdego dbającego o zdrowie człowieka. Podczas śmiechu wzrasta optymistyczna i aktywna postawa wobec trudnych sytuacji.

„Kiedy się śmiejesz – zmieniasz się. A kiedy się zmieniasz, świat wokół ciebie również się zmienia”

Madan Kataria

Jak wygląda warsztat?

Są to ćwiczenia z wyobraźni inspirowane dziecięcą zabawą, które wywołują śmiech. Dodatkowo są uzupełnione ćwiczeniami oddechowymi. Ćwiczenia są wykonywane w grupie w kontakcie wzrokowym, dlatego śmiech początkowo z decyzji, bardzo szybko przechodzi w śmiech naturalny i spontaniczny i bardzo zaraźliwy.
W spotkaniu mogą brać udział wszyscy i dorośli i dzieci. Zabierz  wodę do picia. Biorąc udział w warsztacie przyczynisz się do wzrostu wibracji radości.

O prelegentce:

Trenerka i nauczycielka jogi śmiechu od 2013 roku. Prowadzi szkolenia, warsztaty i minisesje jogi śmiechu dla firm oraz osób indywidualnych. Występuje na wielu prestiżowych konferencjach m.in. TEDx, Live Life Now Śmiechojoga online, International Happiness at Work Summit czy IMI Event i wielu innych. Współtworzy społeczność Mental World i jest jej ambasadorką. Od wielu lat związana jest z Festiwalem Wibracje, na którym prowadzi warsztaty jogi śmiechu. Współorganizowała spotkania networkingowe w ramach Forum Przedsiębiorców na Targówku od roku 2014. Współpracuje z fundacjami i stowarzyszeniami zajmującymi się osobami starszymi, chorymi onkologicznie osobami dorosłymi i dziećmi. Współautorka kursu i Dziennika Rozwoju “Wiem, czego chcę”. W warsztatach i sesjach jogi śmiechu wzięło około 100 000 osób, które dzięki nim zyskały uśmiech i więcej radości w życiu. Jej marzeniem jest dotrzeć z jogą śmiechu do miliona Polek i Polaków, aby wszystkim żyło się z większą wewnętrzną radością i naturalnym, szczerym uśmiechem na twarzy.

https://www.linkedin.com/in/karinlesiak/

Dołącz do nas! Kup bilet