Do końca tury zostało: [waiting name="Wibracje 5.0"]

Jolanta Różycka

Temat: Jak kannabinoidy wpływają na energetykę i metabolizm komórkowy człowieka

O wykładzie:

Mitochondria to maleńkie organelli komórkowych, które w komórce pełnią rolę elektrowni. Są źródłem mocy naszego organizmu. Podczas wykładu dowiecie się o tym jak kondycja mitochondriów wpływa na nasze codzienne samopoczucie. Jak możemy zasilać  te miniaturowe elektrownie. Czy konopne kannabinoidy wpływaja na energetykę naszego komórkowego systemu energetycznego.

O prelegentce:

Jolanta Różycka – biolożka, biochemiczka, zielarka, zwolenniczka praktykująca medycynę naturalną od 30 lat. Jes ona także propagatorką leczniczego stosowania konopi w Polsce. Prowadzi autorski cykl wykładów: “Konopie na zdrowie” i warsztaty konopne o ekstrakcji i gotowaniu. Konsultantka naukowa do spraw konopi w firmie OLIHEMP. Współzałożycielka i Prezeska Polskiego Stowarzyszenia Producentów i Przetwórców Konopi.

Opiekun merytoryczny, wykładowczyni i twórczyni programu (170 godzin) na jedynych w Polsce Podyplomowych studiach ”Uprawa,przetwórstwo i zastosowanie konopi” w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie. Autorka artykułów o konopiach do czasopism naukowych i popularnonaukowych takich jak: Harmonia i Medyczna Marihuana.

Dołącz do nas! Kup bilet