Sprzedaż biletów kończy się za

Ya’Acov Darling Khan

Temat: Wewnętrzny szaman we współczesnym świecie// Movement Medicine

Ya’Acov jest współzałożycielem współczesnej szamańskiej praktyki znanej jako Movement Medicine. Podczas festiwalu uświadomi nam, jak ważne jest uziemione, ucieleśnione podejście do życia w nowoczesnym świecie, dla każdego, kto pragnie nieść zmianę.

O warsztatach:

Ya’Acov jest współzałożycielem współczesnej szamańskiej praktyki znanej jako Movement Medicine. Podczas festiwalu uświadomi nam, jak ważne jest uziemione, ucieleśnione podejście do życia w nowoczesnym świecie, dla każdego, kto pragnie nieść zmianę.

Jako szaman, a jest to rola, którą przyjął na prośbę tubylczej starszyzny, po ponad 30-letniej inicjacyjnej podróży, rozumie, że szamanizm jest rdzenny dla jego własnej kultury.

Wyzwaniem tych z nas, którzy wychowani są w industrialnym świecie, jest odłączenie od inteligencji ciała i serca, a także nadmierne poleganie na umyśle. To czyni nas, ludzi, ciężkimi. Wyobraź sobie drzewo bez korzeni. Upadnie. Tak samo jak my, jeśli nie odkryjemy mocy naszych korzeni: korzeni naszych ciał, naszych ludzi, naszych tradycji.

Naszym zadaniem jest stanie się mocnymi, odpowiedzialnymi istotami ludzkimi, uczącymi się jak najwięcej od starszyzn z innych tradycji i wprowadzającymi to, czego się nauczyliśmy, do naszego życia.

To właśnie nad tym Ya’Acov i jego żona Susannah pracowali, zaproszeni przez starszyznę. A Movement Medicine jest wynikiem połączenia tego, czego się nauczyli w rdzennej tradycji.

Movement Medicine jest właśnie wynikiem połączenia tego, czego nauczyli się w rdzennych tradycjach, z tym, czego nauczyli się od Gabrielle Roth (18 lat praktyki), neurologii, teorii poliwagalnej i nowoczesnej psychoterapii, teorii systemów i konstelacji.

Podczas swojego wystąpienia na festiwalu poprzez Movement Medicine poprowadzi cię ku głębokiej, ucieleśnionej relacji z archetypem Wewnętrznego Szamana.

Zapnij pasy, weź głęboki oddech, czeka Cię przejażdżka!

O prelegencie:

Ya’Acov przez całe życie studiował i praktykował szamanizm.

Kiedy miał 21 lat, doświadczył uderzenia pioruna.

Od tego momentu rozpoczął trwającą trzy dekady podróż inicjacyjną. Został uznany za praktykującego szamana przez starszych szamanów z ludów Samów (tradycja europejska) oraz ludów Achuar i Sápara z Amazonii. Wraz ze swoją żoną Susannah jest współtwórcą Movement Medicine, współczesnej i dynamicznej praktyki szamańskiej, mającej na celu wspieranie ludzi ze wszystkich środowisk, by byli tym, kim są i dawali to, co mają. Praca Ya’Acova pochodzi prosto z serca. Inspiruje ludzi, często z wielkim humorem, do bycia tym, kim są.

Jest autorem bestsellerów „Jaguar in the Body, Butterfly in the Heart” (Hay House 2017), twórcą „Shaman’s Song – Shamanic Journeys to Empower”, „Inspire and Re-Connect” (Hay House 2018) oraz współautorem Movement Medicine – „Jak tańczyć, budzić się i żyć marzeniami” (Hay House 2009). Jego nowa książka, Shaman – „Invoking Power, Purpose and Presence at the Core of Who You Are”, została opublikowana przez Hay House wiosną 2020 roku.

https://21gratitudes.com/

https://www.schoolofmovementmedicine.com/

Sprawdź pozostałych prelegentów tegorocznej edycji festiwalu:

Marta Alicja Kacprzak
Maciej Kowalski
Izabela Jung
Andrzej i Dominika Hrycaj
Anna Muchnicka
Tomasz Szymocha
Monika Łada-Bieńskowska
Agnieszka Wyszyńska-Paluch
Sławomir Nizner
Kamila Surma
Julia Marcinowska

Dołącz do nas! Kup bilet