Ilość karnetów limitowana! Dołącz teraz!:

Cristiano Martins

Temat: Biodanza - The Power of Love

Biodanza oznacza Taniec Życia. To taniec serca i wolności pochodzący z Ameryki Południowej. To system integrujący muzykę i ruch. Umożliwia nawiązanie autentycznej relacji ze sobą, z innymi ludźmi oraz ze środowiskiem.

Podczas warsztatu na Festiwalu Wibracje:

Biodanza stwarza doświadczenia intensywnej świadomości bycia żywym w tu i teraz.

Celem Biodanzy jest świętowanie życia. Stymuluje więzi ze społecznością i ułatwia nawiązywanie relacji, a także pomaga uczestnikom odzyskać radość i witalność, aby celebrować świętość życia. To sposób na poczucie szczęścia, zdrowia i pewności siebie, ze wzmocnioną samooceną a także poprawienie zdolności dokonywania wyborów.

Biodanza to delikatna, ale głęboko przekształcająca praca nad świadomością powszechnej wspólnoty opartej na tańcu i pracy z ciałem. Łączy ciało, umysł, emocje i duszę. Wzbudza witalność, kreatywność, zmysłowość i emocjonalność.

Uczy otwartości, radości, budowania dobrych relacji i wyrażania emocji. Poczucie połączenia z ciałem, emocjami i energią powoduje przemianę. Te doświadczenia nazywane są “vivencias”. Pozwalają na dostęp do naszych pierwotnych emocji i pomagają w najbardziej naturalnym wyrażaniu prawdziwej jaźni, która przejawia się poprzez ruch.

 

O prowadzącym:

Licencjonowany trener Biodanzy wg. systemu Rolando Toro. Ukończył Biodanza School SRT w Porto i Portugalii. Zdobył stopień naukowy z psychopedagogiki klinicznej. Trenował także terapię Gestalt. Uczestniczył w kilku warsztatach teatralnych i tanecznych. Jest mistrzem Reiki. Pracował w „Teléfono Internacional de la Esperanza”  oraz, przez kilka lat, był nauczycielem pedagogiki w projekcie szkolenia agentów edukacyjnych IEFP (portugalskie centrum pracy). Dzisiaj prowadzi 3 regularne grupy Biodanza. Jest także częścią wydziału, w podyplomowym Wyższym Instytucie Psychologii Stosowanej „Terapia sztukami ekspresyjnymi i rozwój człowieka”.

https://cristianomartinsbio.wixsite.com/website

Warsztaty na Wibracjach 2021 (fot. Jan Górczak)

 

Cristiano Martins biodanza ruch spontaniczny movement medicine

Sprawdź pozostałych prelegentów tegorocznej edycji festiwalu:

Norbert Kopczyński
Katarzyna Bross-Walderdorff
Wiktor Badowski
Katarzyna Burzyńska
Aleksandra Kozera
Katarzyna Enerlich
Natalia Zieba
Artur Makiela
PortalYogi Adam Ślęczek
Marcin Kacprzyk
Regina Sidorkiewicz

Dołącz do nas! Kup bilet