Sprzedaż biletów kończy się za

Marta Kuśpit i Darek Chwiejczak

Temat: Uwolnij emocje – odnajdziesz wewnętrzny spokój

Uwalniamy emocje! Podczas warsztatu na Festiwalu nauczysz się jak unieważnić lęk i złość. Poznasz skuteczne sposoby wychodzenia z trudnych emocji. Poprawisz relacje, zostawisz za sobą życiowe zakręty i przywołasz swój naturalny, wewnętrzny spokój.

O warsztacie Kod Emocji:

Uwalnianie zablokowanych emocji daje rewelacyjne efekty. Przywraca wewnętrzny spokój i radość życia. Pomaga wyjść z depresji, z emocjonalnych zakrętów życiowych. Naprawia relacje z bliskimi, wycisza wiele przewlekłych dolegliwości bólowych. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie uwalniania emocji – nasza praca jest naszą pasją. Pracujemy w oparciu o metody Kod Emocji Dr. Nelsona i Technika Uwalniania Dr. Hawkinsa. Zapraszamy na warsztaty uwalniania pełne dobrych wibracji.

Poznasz skuteczne sposoby radzenia sobie z emocjami i odzyskiwania życiowej harmonii. Dowiesz się jak pozbyć się złości, lęku, poczucia winy. Pomożemy ci zostawić za sobą trudne wspomnienia.

O prelegentach:

Marta Kuśpit jest terapeutką holistyczną. Specjalizuje się w pracy z podświadomością na poziomie emocji i przekonań. Łączy Kod emocji z intuicją, co pomaga jej bardzo precyzyjnie odnajdywać źródło problemów i przyczyny dolegliwości w ciele. Rozwiązuje problemy z emocjami powiązane z konfliktami życiowymi, uwalnia dolegliwości psychosomatyczne. Specjalizuje się w życiowym coachingu kobiet. Pracując z kobietami inspiruje je do uwierzenia w siebie i wzięcia całkowitej odpowiedzialności za swoje życie.

 

Darek Chwiejczak jest terapeutą holistycznym i trenerem rozwoju osobistego, twórcą transformujących medytacji. Jest entuzjastą i ekspertem kinezjologii. Ma doświadczenie w zarządzaniu – prowadzi sesje uwalniania emocji związanych z biznesem. Prowadzi sesję life coachingu. Specjalizuje się w łagodzeniu wszelkich dolegliwości psychosomatycznych, przewlekłych i bólowych, uwalnianiu alergii, podnoszeniu energii życiowej i wzmacnianiu odporności energetycznej.

Zobacz więcej o prelegentach: www.kodemocji.pl

Sprawdź pozostałych prelegentów tegorocznej edycji festiwalu:

Jolanta Różyckaa
Małgorzata Lorenza
Maria Ela Ziemkiewicz
Magdalena Janik
Mariusz Budrowski
Zuzanna Bukowska
dr Sam Osmanagich
Karin Lesiak
Marta Pociejewska i Marcin Wojewoda
Justyna Pargiela
Baśnie Ludów Ziemi

Dołącz do nas! Kup bilet