Do końca tury zostało: [waiting name="Wibracje 5.0"]

Nitya Patrycja Pruchnik

Temat: Czyste Istnienie - Medytacja i Satsang z Nityą

O wykładzie:

Spotkanie z Nityą będzie odkrywaniem tego, co wieczne, wolne i jednocześnie wspólne nam wszystkim. Będziemy rozpoznawać i przypominać sobie nieskończony aspekt naszej istoty, który jest fundamentem każdego kolejnego doświadczenia. Będziemy rozganiać chmury wątpliwości, oporów i niechęci pochodzących z umysłu. Będziemy odpuszczać wszystkiemu, co może przesłaniać nam pełnię dostatku i szczęścia tu i teraz. Otworzymy się na klarowne widzenie rzeczy takimi, jakie są – po prostu.

W pierwszej części spotkania Nitya poprowadzi dla nas medytację. Słowami będzie naprowadzać słuchaczy na źródło wszelkich doświadczeń. Zachęci do postawienia sobie ważnych pytań dotyczących swojej tożsamości oraz zaprosi do odnalezienia na nie odpowiedzi w swoim bezpośrednim doświadczeniu danej chwili.

W drugiej części spotkania otworzymy przestrzeń do interakcji. Nitya chętnie nawiąże rozmowę z odbiorcami. To będzie czas na zadawanie pytań lub dzielenie się swoim doświadczeniem. Ta praktyka będzie narzędziem pomagającym odnaleźć taką przestrzeń dla swojego doświadczenia, która jest zawsze kompletna, zawsze bezstronna i zawsze bezwarunkowo przyjmująca – jednym słowem – szczęśliwa. W niej znajdziemy ukojenie od pędzącego umysłu, odnajdziemy wewnętrzny spokój, pogodzenie i pojednanie z tym, czego aktualnie doświadczamy.

O prelegentce:

Nitya Patrycja Pruchnik spotyka się z ludźmi poszukującymi odpowiedzi na najważniejsze pytania, gotowych odkrywać prawdę o sobie, otwartych na to, by zgłębiać naturę rzeczywistości. Przewodzi ludziom na Satsangach, czyli spotkaniach medytacyjnych opartych na dialogu z nauczycielem. (Satsang – z sanskryckiego  सत्संग – dosł. „obcowanie z prawdą”; sat – „prawda”; sangha – „towarzystwo”). Swoją autentycznością i szczerą dobrocią serca przyciąga tych, którzy szukają szczęścia i spokoju. Wskazuje na to, że szczęście czy spokój jest tożsame z naszą podstawową, prawdziwą naturą i przytomne przebywanie w swej istocie pozwala ich naturalnie doświadczać. W roli nauczycielki duchowej od 2014 roku gości w Polsce, jak i w innych miejscach na świecie. Bywa gościem festiwali muzycznych, oraz rozmaitych wydarzeń kulturalno-rozwojowych. Z przyjemnością udziela wywiadów oraz dzieli się swym przekazem różnorodnymi kanałami w mediach społecznościowych. Jest autorką dwóch książek: „Koniec wszystkich historii – Medytacje” wydanej w 2016 r., oraz „Oświecenie 24h na dobę – praktyki i kontemplacje na cały rok” opublikowanej w 2020 r.

https://nityameditation.org

 

Dołącz do nas! Kup bilet