Sprzedaż biletów kończy się za

Michał Kiciński

Temat: Intencja - świadomość - sprawczość

Wykład na Wibracjach dotyczyć będzie powiązania intencji, zarówno uświadomionej jak i nieświadomej ze sprawczością, czyli osiąganiem założonych celów w naszym życiu.

Opowiadając o własnych doświadczeniach i obserwacjach, Michał opowie o wpływie naszej samoświadomości na to jak udaje nam się realizować nasze cele.

Intencją wykładu jest inspiracja w poszukiwaniu rozwiązań mających ułatwić nam realizację naszych zamierzeń, oraz pomoc w poszukiwaniach zrozumienia kierujących nami motywacji.

O prelegencie:

Współzałożyciel, wieloletni Dyrektor Zarządzający (joint-CEO od 1994 do roku 2012) i do dziś jeden z głównych udziałowców firmy CD Projekt, producenta gier komputerowych m.in. serii gier Wiedźmin i jednej z największych polskich firm prywatnych. Laureat wielu nagród i wyróżnień biznesowych w tym prestiżowej nagrody polskiej edycji konkursu Ernst&Young Entrepreneurs of the Year (2008) oraz nagrody specjalnej Ernst&Young Entrepreneurs of the Year – Przedsiębiorca 15-lecia (2017). Od 2014 roku wymieniany w gronie 100 najbogatszych Polaków wg rankingu magazynu Forbes.

 

Od 2014 realizuje się w różnych projektach biznesowych, oraz biznesowo-społecznych jako inwestor, a od grudnia 2021 również jako Dyrektor Zarządzający w firmie Mudita (mudita.com). Misją firmy Mudita jest rozwijanie produktów technologicznych wspierających harmonijne życie w świecie coraz bardziej zdominowanym przez technologię.

 

Niezależnie od intensywnego życia zawodowego od 2010 praktykuje medytacje Vipassana i interesuje go wpływ rozwoju samoświadomości, na efektywną pracą zawodową.

mudita.com

Sprawdź pozostałych prelegentów tegorocznej edycji festiwalu:

Marta Alicja Kacprzak
Maciej Kowalski
Izabela Jung
Andrzej i Dominika Hrycaj
Anna Muchnicka
Tomasz Szymocha
Monika Łada-Bieńskowska
Agnieszka Wyszyńska-Paluch
Sławomir Nizner
Kamila Surma
Julia Marcinowska

Dołącz do nas! Kup bilet