Do końca tury zostało: [waiting name="Wibracje 5.0"]

Izabela Jung

Temat: Ceremonie i psychodeliki w czasach zmian

O wykładzie:

W ostatnich latach obserwujemy ogromne zainteresowanie pracą z psychodelikami w różnej formie, m.in. w postaci organizowanych ceremonii z wykorzystaniem np. Ayahuaski, grzybów psylocybinowych, kaktusów czy Ibogi. Zdecydowanie docenia się wpływ substancji psychodelicznych na głęboką transformującą pracę w zakresie szeroko pojętego rozwoju osobistego. Powstało wiele centrów zajmujących się taką formą pracy, a także organizowane są warsztaty wyjazdowe w tym zakresie. Prowadzone są one zarówno przez szamanów wywodzących się z rdzennych kultur Ameryki południowej, jak również osób pochodzenia polskiego, które obrały taką ścieżkę.

Jednak czy tego typu praca jest dla nas bezpieczna? Jakie zagrożenia dla człowieka zachodu wiążą się z wchodzeniem w relację z roślinami spoza naszego kręgu kulturowego? Czy na pewno otwieranie się na tego typu energie jest dla nas korzystne? Jakie problemy mogą pojawić się po ceremoniach i jak sobie z nimi radzić? Czym w ogóle jest praca z podświadomością i zanurzanie w inne wymiary naszego istnienia oraz – czym charakteryzują się na poziomie energetycznym czasy, w jakich żyjemy i czy na pewno jest to bezpieczny okres na  „logowanie” w rejestrach, o których ciągle bardzo mało wiemy i de facto poruszamy się w nich bardzo po omacku. Na te wszystkie pytania postaram się odpowiedzieć na wykładzie.

O prelegentce:

Psycholog, seksuolog, trener kompetencji osobistych, z kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy terapeutycznej. Członek Polskiego Towarzystwa Psychodelicznego, jako pierwsza w Polsce rozpoczęła pracę z uczestnikami ceremonii z enteogenami pomagając im w integrowaniu doświadczeń psychodelicznych. Ma duże doświadczenie w metodach pracy z podświadomością, w tym również prowadząc hipnozę.

Pracuje bardzo holistycznie, postrzegając człowieka jako wielowymiarową istotę i poświęcając uwagę różnym obszarom życia ludzkiego, w tym w dużym stopniu rozwojowi duchowemu. Ma duże doświadczenie również w pracy z energiami subtelnymi. Prowadzi kanał na youtube, na którym dzieli się swoja wiedzą i doświadczeniem ze wszystkich obszarów.

http://www.IzabelaJung.com

Dołącz do nas! Kup bilet