Do końca tury zostało: [waiting name="Wibracje 5.0"]

PortalYogi Natalia Zięba

Temat: Joga Intuicyjna - holistyczna praca z ciałem

O warsztacie:

Joga intuicyjna to autorska koncepcja prowadzenia praktyki jogi, w taki sposób aby, każdy w bezpieczny sposób (bez względu na wiek, czy poziom zaawansowania) mógł zaopiekować się swoim ciałem i każdą jego częścią.

W jaki sposób?
Wprowadzając ciało w delikatny ruch, poznając jego zakres oraz pozwalając mu się otworzyć i rozluźnić. Podczas pracy z ciałem, postaramy się dotrzeć do źródła naszej intuicji, poczuć ją. Pozwolimy w sposób organiczny, (ale bezpieczny) zintegrować ciało z oddechem tak, aby ta życiodajna prana prowadziła nas i nadawała własne (intuicyjne) tempo praktyki w totalnej zgodzie z nami.

Koncepcja jogi intuicyjnej powstała z pasji do różnych stylów jogi, łączenia tego co przynosi najwięcej korzyści nie tylko dla ciała ale również dla ducha. Opiera się na prostym ruchu i pozycjach, które są niezwykle skuteczne i, które są dostępne dla wszystkich.

Joga intuicyjna to wolność w odczuwaniu i szukaniu cielesnej świadomości. Pozwoli każdemu ten sam ruch doświadczyć inaczej. Skupi się na połączeniu otaczającego nas świata zewnętrznego z odnalezieniem cielesnego “ja”.

Praktyka będzie holistycznym zadbaniem o ciało, umysł oraz ducha, po przez wybrane techniki oddechowe oraz sekwencje, które są zaprojektowane tak, aby każdy znalazł coś dla siebie. Na zakończenie praktyki każdy będzie mógł zrelaksować się w końcowej medytacji.

Korzyści:
– rozwijanie i dotarcie do intuicji w ruchu
– wyciszenie
– głęboki relaks
– poczucie wolności we własnym ciele
– holistycznie zadbanie o ciało, umysł oraz ducha
– pogłębienie świadomości ciała
– rozciąganie oraz wzmocnienie całego ciała
– rozgrzanie każdej partii ciała
Zajęcia dedykowane są wszystkim, niezależnie od tego na jakim etapie jogowej podróży są.

O prelegentce:

Joga to dla niej, sztuka „bycia tu i teraz”.

Pasjonuje się tematyką samorozwoju, eksploruje tematy z zakresu świadomości ciała, psychologii oraz wpływie ruchu na umysł i emocje. Na swoim przykładzie, odkryła, że joga i medytacja, są niezbędnymi narzędziami, które odpowiednio pokierowane mogą pozytywnie wpłynąć na jakość naszego życia. Joga pojawiła się w jej życiu ponad 10 lat temu. Od tamtej pory wyznacza jej cel i wypełnia najważniejsze sfery życia. Jest certyfikowanym przez Yoga Alliance nauczycielem Holistyczych Terapii Jogą. Wiedzę zdobyła u samego źródła, czyli w miejscu, które nazywane jest Stolicą Jogi – Rishikesh w Indiach.

Jej styl jogi odzwierciedla połączenie tradycji ze współczesną wiedzą o ruchu. Praktykuje Ashtangę, hathe, Vinyase, Yin oraz Aerial, wykorzystując elementy tańca, animal movement czy ruchu intuicyjnego. Przez ostatnie 10 lat mieszkała różnych krajach: w Anglii, USA i na Dominikanie. Każde z tych krajów wniosło coś bardzo wyjątkowego do różnych aspektów jej życia, przede wszystkim okazję, do tego, aby pogłębić swoją wiedzę, przez uczestniczenie w warsztatach jogi z doświadczonymi i znanymi nauczycielami (np z Sri Sharma Mittrą, Laurą Sykorą – Kasperzak, Gabriella Dondero czy Kino MacGregor). Uczyła w różnych miejscach na świecie i brała udział w ciekawych projektach. Na swoich zajęciach jogi, chce inspirować innych do tego, aby poznali; poczuli korzyści płynące z praktyki jogi i odnaleźli swoją własną drogę rozwoju… bo joga to Twoja własna podróż, w głąb siebie.

Najważniejsza w moim życiu jest równowaga. Joga i medytacja jest moim Yin, a Yang wszystko, co
ekstremalne. Kocham motory, kitesurfing, wakeboarding, snowboarding, czyli wszystko to, co podnosi adrenalinę. Lubię wyzwania, dzięki którym wychodzę ze swojej strefy komfortu i realizuję siebie. Żyję szybko. Jestem zawsze w biegu a joga, pozwala mi spokojnie odetchnąć, wyciszyć się i spojrzeć na
swoje życie z dystansem.

https://portalyogi.pl

Dołącz do nas! Kup bilet