Do końca tury zostało: [waiting name="Wibracje 5.0"]

PortalYogi Adam Ślęczek

Temat: Asana, oddech, emocje

O warsztacie:

Warsztat asana, oddech i emocje poświecono będzie pracy z ciałem, oddechem i umysłem, poprzez które sięgać będziemy w coraz to głębsze warstwy nas samych. Będziemy uwalniać drzemiący w nas potencjał  i stawać czoło wszystkim przeszkodom, które nas w tym ograniczają.

Warsztat ten to spotkanie z samym sobą zarówno na macie na macie, ale przede wszystkim w życiu codziennym.

O prelegencie:

Jestem psychologiem, dyplomowanym nauczycielem jogi metodą B.K.S. Iyengara oraz absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Psychosomatyczne Praktyki Jogi. Jestem wykładowcą na Uniwersytecie Wrocławskim oraz na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, gdzie prowadzę praktyczne zajęcia z hatha jogi.  Mam przyjemność być też jednym z nauczycieli Internetowego Studia PortalYogi.

Jogę praktykuję od 2009 roku. Uczestniczyłem w warsztatach nauczycieli z całego świata, a sam nauczam od 2011 roku. Jestem ojcem dwójki wspaniałych dziewczynek. Obok jogi moją największą pasją jest muzyka, a szczególnie obcowanie z gongami i misami tybetańskimi. Gram na instrumentach etnicznych od 2003 roku. Interesuję się kulturą i filozofią wschodu. Moją misją jest ciągły rozwój w celu efektywnej pracy z ludźmi. Moim zamiłowaniem są podróże.

https://jogauzrodel.pl/

 

Dołącz do nas! Kup bilet