Do końca tury zostało: [waiting name="Wibracje 5.0"]

Katarzyna Burzyńska i Yuliya Dzichkouskaya

Temat: Bliskość w ruchu - warsztaty dla rodziców z dziećmi

O warsztacie:

Bliskość w Ruchu to okazja do spotkania z Waszym dzieckiem. To doświadczanie ruchu i bliskości w zabawie. Szalonego i czułego rodzicielstwa. Rodzice i dzieci będą mieli szansę na doświadczenie innej formy komunikacji i wzmocnienie więzi rodzic-dziecko.

Przyjemność, obecność, uważność na siebie wzajemnie to podstawowe zasady naszych spotkań. To nauka świadomego i autentycznego ruchu. Nie tylko dla dzieci. Zabawa, beczka śmiechu, ruch. To wszystko potrzebne jest również nam dorosłym!

Będziemy biegać, skakać, turlać się, oddychać, latać i upadać, śmiać się i rozwijać spontaniczność.

Dorosłe obowiązki zostawimy zanim wejdziemy do wspólnej przestrzeni. Naszą podstawową zasadą będzie brak przymusu i konieczności wyrobienia się w jakimś standardzie.

O prowadzących:

Kasia Burzyńska – psycholożka, psychoteraputka. Praktykuje improwizację, kontakt improwizację i techniki budowania świadomości ciała, wykorzystując je w pracy z kolektywem artystycznym SzurSure.

Eksploruje ruch jako alternatywną formę komunikacji i narzędzie wykorzystywane w rozwoju dorosłych i dzieci.

Yuliya Dzichkouskaya – członkini Laboratorium Teatralno Społecznego (LTS), współzałożycielka Kolektywu Performatywnego SzurSure specjalizującego się w działaniach site-specific. Od 6 lat zajmuje się improwizacją taneczną, czerpie z improwizacji, partneringu, kontakt improwizacji, technik świadomościowych, ruchu autentycznego, tańca współczesnego. Skończyła kurs choreografii eksperymentalnej w Centrum w Ruchu w 2018. Stypendystka Alternatywnej Akademii Tańca w 2019.

W pracy z dziećmi i dorosłymi dziećmi skupia się na pracy z wyobraźnią, szukaniu przyjemności , autentyczności i spontaniczności w ruchu.

Dołącz do nas! Kup bilet