Do końca tury zostało: [waiting name="Wibracje 5.0"]

Regina Sidorkiewicz

Temat: Wzmocnij i zabezpiecz swoją aurę, żyj bezpiecznie

O wykładzie:

Podczas wykładu dowiesz się:

–  jak uzyskać pomoc  Duchowo -Astralną w osiągnięciu szczęścia w realizacji swoich marzeń i celów;

– jakie jest piękno pozytywnej Mocy w Twojej Aurze.  Jakie istnieją inne stany negatywne (depresja, uzależnienia, brak równowagi… zdrowotnej);

– jak je oczyścić i uzdrowić..( Co to jest klątwa?);

–  jak utrzymać radość aby realizowało się w tym co najlepsze – swoje  marzenie ( propozycja ćwiczenia podczas wykładu) oraz poznasz inspiracje do pozytywnego istnienia i wolnej woli w tym dziwnym czasie ewolucji w naszym Życiu.

O prelegentce:

Od ponad 35 lat fascynuje i zajmuje się świadomą interpretacją Pola Aury ludzkiej, jej ” holograficznym”  ujęciem  barw. Odczytuje istniejące możliwości realizacji Siebie-jako kosmicznej Istoty, która zmienia swoje życie na świadome, by dotrzeć do Źródła. Prowadzi spotkania indywidualne i “Warsztaty z Twoją Aurą”, naucza i  wskazuje jak malować, interpretować Portrety Ludzkiej Aury, w której zapisana jest teraźniejszość. Pomaga, uzdrawia, wielokrotnie z cudownym efektem. Ukończyła studia podyplomowe pt. “Konstruowanie Programów Rozwoju Świadomości ” na UAM w Poznaniu, a także liczne szkoły, kursy m.in. z zakresu energoterapii, radiestezji i inne.

Współpracuje także z Aeroklubem Polskim, jest pilotką szybowcową. Dzięki swym talentom  odbyła wiele podróży po świecie: ( m.in. wielokrotnie Indie, Australia, Nowa Zelandia,  Syberia , Liban, Szkocja, Irlandia, UK,  Kolumbia  i kraje europejskie.)

Jest autorką  czterech książek m.in. “Tajemnice Aury Ludzkiej ”  i ” Potęga Kodu Boskiej  Miłości w Aurze”. Wtajemniczonym na “Warsztatach z Twoją Aurą” pozwala na drugim stopniu, bezpiecznie ” podróżować” w wymiarze linii  czasu przeszłości lub przyszłości.

Maluje duże obrazy( olej) to, co  niewidzialne dla oka. To energia, która neutralizuje negatywne wpływy.

http://regina-aura.pl

Dołącz do nas! Kup bilet