Do końca tury zostało: [waiting name="Wibracje 5.0"]

Artur Makieła

Temat: Komediowe show - mentalny teatr hipnozy

Komediowe Show Mentalny Teatr Hipnozy to niecodzienna rozrywka w najczystszej postaci. Spektakl, który na długo zapadnie w pamięci uczestnikom festiwalu. Zabierzemy Was w świat hipnozy oraz świat zdarzeń niecodziennych, świat potęgi podświadomości oraz świat, w którym granicę możliwości, wyznacza granica wyobraźni.

O warsztacie:

Komediowe Show Mentalny Teatr Hipnozy to trwający około godziny spektakl, w którym gwiazdami spektaklu stają się ochotnicy wybrani spośród publiczności. Goszcząc na hipnotycznych krzesłach, czekających na nich na scenie, będą doświadczać niesamowitych i humorystycznych zjawisk, które dzieją się w stanie hipnozy. Ochotnicy staną się uczestnikami rozmaitych przygód, korzystając z bogactwa własnej wyobraźni, połączonej z potęgą ludzkich umysłów będących w stanie hipnozy. W świat hipnotycznych doświadczeń zabierze Was Artur Makieła, człowiek którego media określają najbardziej znanym hipnotyzerem w Polsce. To jedyne show, w którym gwiazdami wieczoru jest publiczność. Spektakl oprócz swojego komediowego charakteru jest także prezentacją potęgi sugestii i wykorzystania wyobraźni w kreatywny sposób. Mamy nadzieję, że stanie się także zalążkiem długich rozmów i dyskusji w festiwalowej Strefie Umysł, w której przez cały Festiwal będziecie mogli spotkać się z Arturem.

O prelegencie:

Nazywam się Artur Makieła i jestem trenerem mentalnym i hipnotyzerem. Zajmuję się pracą z podświadomością i wykorzystaniem potęgi umysłu. Uczę jak wykorzystać precyzyjne zasady komunikacji do generowania większych zysków. Pomagam przełamywać wewnętrzne blokady w zakresie wystąpień publicznych, budowania relacji, pełnego akceptowania siebie, podnoszenia pewności siebie.

Być może znasz mnie jako eksperta telewizyjnego ds. hipnozy albo człowieka, który zahipnotyzował Przystanek Woodstock. Zanim świat potoczył się tak, że zacząłem pomagać ludziom, sam szukałem sposobów, żeby pomóc sobie przestać być nieśmiałym i zakompleksionym człowiekiem. Wtedy trafiłem na hipnozę i NLP, które zmieniły moje życie diametralnie.

Dziś jestem pięciokrotnym mówcą konferencji TEDx, międzynarodowym prelegentem, wykładowcą akademickim, a także promotorem hipnoterapii i hipnozy rozrywkowej w Polsce. Pracuję z ludźmi, którzy świadomi konieczności rozwoju, poszukują narzędzi i strategii do podnoszenia jakości życia.

http://arturmakiela.pl

Dołącz do nas! Kup bilet