Do końca tury zostało: [waiting name="Wibracje 5.0"]

Andrzej i Dominika Hrycaj

Temat: Wewnętrzny ogień rozpalany oddechem, doświadczany w ciele

O warsztacie:

W czasie warsztatu będziemy eksplorować wielowymiarowość naszego doświadczania i percepcji, reagowania i samego jestestwa. Zanurzymy się w obecności, pogłębianiu i poszerzaniu jakości, które mamy wewnątrz siebie i manifestujemy na zewnątrz. Będziemy rozbudzać połączenia umysł-ciało-świadomość. Poszukamy nieznanych nam, zapomnianych bądź zablokowanych obszarów i sprawdzimy jak możemy nawiązywać z nimi kontakt. Przyjrzymy się jak relacja ze sobą splata się z relacjami z innymi i ze światem. Pozwolimy pojawić się w nas pytaniom i damy przestrzeń odpowiedziom. Ucieleśnimy znaczenie słów „bądź jak woda przyjacielu”! Wszystko za pomocą aparatury w jaką jesteśmy naturalnie wyposażeni przez naturę – ruch, postrzeganie zmysłowe i pozazmysłowe, głębokie odczuwanie i oddech. Udamy się na spotkanie z centrum osobistej grawitacji. A na koniec w podróż zabierze nas intensywna sesja oddechowa metodą Wima Hofa.

Cokolwiek będzie się działo, jedno jest pewne, na końcu wszyscy będziemy kompletnie zaskoczeni!

O prelegentach:

Andrzej i Dominika Hrycaj – razem od… bardzo dawna, szczęśliwi rodzice dwójki dzieci. Zakochani w życiu, które jest drogą. Stąd ich wspólna pasja, piesze wędrówki poza szlakiem, najchętniej bosą stopą. Ultra entuzjaści świadomych praktyk z ciałem, oddechem, emocjami i nastawieniem mentalnym. Ich życiowe credo – „Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie.” [Mahatma Gandhi].

On – Instruktor metody Wima Hofa, pasjonat tybetańskiej praktyki Tummo – rozbudzania wewnętrznego ognia, lifetrepreneur, biohaker. Certyfikowany przewodnik kąpieli leśnych. Zapaleniec aktywności Play&Fight, pierwotnych form kontaktu ze sobą i z innymi poprzez eksploracje ruchowe z elementami zabawy i walki. Życie traktuje jako nieustającą podróż w której, każda chwila i każdy krok jest okazją, by postąpić choć odrobinę bardziej świadomie i tym samym lepiej. Jego misją jest asystowanie i pomaganie innym w byciu szczęśliwszą, zdrowszą i silniejszą wersją wersją siebie. Pokazuje jak korzystać z narzędzi głębokiego rozwoju osobistego i wewnętrznej mądrości. Uczy na własnym przykładzie, demonstrując proste i skuteczne ćwiczenia do odkrywania własnego Ja oraz praktyczne mini rytuały z których można czerpać w codziennym życiu.

Ona – nauczycielka Vinyasa Prana Flow, zakochana w świadomej pracy z ciałem poprzez ruch i oddech. Swoje umiejętności wypracowała na bazie wieloletnich doświadczeń treningu i dzielenia się swoją wiedzą z innymi. Uwzględniając potrzeby i ograniczenia stwarza na warsztatach bezpieczne środowisko, prowadząc uczestników poprzez fizyczne, emocjonalne i duchowe wymiary praktyki. Pokazuje jak korzystać z mądrością ciała, budzenia jego naturalnego potencjału i zdolności samouzdrawiania, a także jak praktycznie korzystać technologii czakr i ciała energetycznego, przetłumaczonych na język współczesnej neurobiologii. Swój warsztat pogłębiała pod okiem nauczycieli reprezentujących różnorakie odmiany i techniki ruchu z całego świata. Bardzo bliska jest jej tematyka podróży sennych oraz symboliki snów w podejściu jungowskim.

Dołącz do nas! Kup bilet