Do końca tury zostało: [waiting name="Wibracje 5.0"]

Kamila Surma

Temat: Intuicja to umiejętność – jak ją rozwijać i żyć w swoim potencjale?

O warsztacie:

Warsztat, podczas którego połączysz się ze swoim wewnętrznym głosem i uświadomisz sobie, co blokuje Cię przed podążaniem w pełni za mądrością swojego serca. Rozbudzisz swoją wewnętrzną, boską moc kreacji i otrzymasz narzędzia, dzięki którym będziesz z większą łatwością podejmować decyzje w zgodzie z intuicją oraz nauczysz się odróżniać jej wskazówki od głosu ego. Wsłuchasz się głęboko w siebie, aby upewnić się czy droga, którą podążasz, jest w zgodzie z misją Twojej duszy. Zrobisz kolejny krok do odzyskania wewnętrznego spokoju, harmonii, poszerzenia świadomości i podniesienia swoich wibracji oraz połączysz się w energii miłości z ludźmi o podobnej wrażliwości i dojrzałości do Ciebie.

Podczas warsztatów będziemy pracowali z głęboko transformują medytacją prowadzoną, intuicyjnym pisaniem, ćwiczeniami oddechowymi, tańcem intuicyjnym, wykorzystując m.in metodę Theta Healing, filozofię jogi oraz badania Heart Math Institute, badającego zjawisko koherencji serca. Warsztat składa się zarówno z części merytorycznej, jak i praktycznej, dzięki czemu nie tylko poszerzysz swoją świadomość, ale również poczujesz to doświadczenie w sobie.

O prelegentce:

Nazywam się Kamila Surma i jestem przewodniczką na Twojej drodze do połączenia się z głosem intuicji, odnalezieniem swojej misji życiowej i przejścia przez głęboko transformację wewnętrzną, abyś zaczął żyć pełnią życia, otwierając się na cuda jakie ma dla Ciebie Wszechświat, podążając swoją drogą z odwagą, wiarą i spokojem w sercu.
Jestem autorką książki „Wyspa intuicji, odwagi i wiary”, twórczynią pierwszego w Polsce Dziennika Intuicji, prowadzącą podcast „Wyspa Intuicji”, certyfikowaną praktykantką metody Theta Healing, nauczycielką jogi, Kursu Cudów i medytacji, certyfikowaną trenerką Elemental Rhythm Breathwork, uzdrowicielką, tancerką oraz założycielką marki Her Island, wspierającą kobiety w rozwoju duchowym. W swojej pracy łączę wiele metod, które przynoszą uzdrowienie na poziomie wielowymiarowym, łącząc sferę: emocjonalną, fizyczną, duchową i psychiczną.

https://kamilasurma.com

Dołącz do nas! Kup bilet