Do końca tury zostało: [waiting name="Wibracje 5.0"]

Anna Muchnicka

Temat: Święty Związek i przebudzenie Kundalini

O warsztacie:

Praktyka kundalini wyciąga nas z romantycznych obsesji nadając życiu nowy wymiar miłości. Poprzez codzienny śpiew tantrycznych mantr i oddech łączymy się z Esencją tego kim jesteśmy. Nabieramy poczucia bezpieczeństwa, akceptacji i miłości do siebie , który emanuje potem na każdą naszą relację.

Efektem tych praktyk jest nie tylko zdrowienie z romantycznych uzależnień, zrównoważenie naszych aspektów męskich i żeńskich, ale też odnalezienie powołania

Nietargani obsesją o miłości, oddajemy się prowadzeniu naszej intuicji, która pokazuje nam naszą misję. Uzdrawiając siebie, tworzymy harmonię we wszechświecie.  Dlatego Święte Związki są ściśle powiązane z naszą misją na Ziemii. Jeśli chcemy budować boskie relacje, potrzebujemy rozwinąć naszą relację z nieskończoną Istotą w nas pozwalając jej być w centrum naszego istnienia.

Co zabrać:

luźne ubranie, koc, poduszkę, okrycie na głowę przed słońcem, wodę, opaskę na oczy, coś do okrycia na relaks.

O prelegentce:

Anna Muchnicka nauczycielka medytacji kundalini wywodzącej się sikhijskiego systemu jedności ponad podziałami kulturowymi i religijnymi. Ostatnią dekadę mieszkała w Birmie i Tajlandii ucząc się u swoich Mistrzów Profesora Seyadaw Nodhinnana na Uniwersytecie Theravada w Rangunie i Tien Nguyen w Bangkoku. W Polsce od 2014 uczy się u swojego Mistrza Kuby Koryckiego suwerennej jogi w systemie miłości.

http://www.annamuchnicka.pl

Dołącz do nas! Kup bilet