Sprzedaż biletów kończy się za

Agnieszka Wyszyńska – Paluch

Temat: Czy do twarzy Ci z jogą twarzy

Dzięki jodze twarzy poprawiamy kondycję mięśni co przekłada się na dobrą kondycję skóry twarzy, która połączona z mięśniami staje się bardziej napięta i sprężystsza. Wszystko to procentuje redukcją m.in. bruzd i zmarszczek na czole, zmarszczek pod oczami czy kurzych łapek. Nie ma lepszej naturalnej metody na zmarszczki. Jogę twarzy może ćwiczyć każdy niezależnie od wieku.

O wykładzie:

Metoda skierowana dla osób w każdym wieku. Dzięki specjalnie dobranym technikom twarz odzyskuje promienny wygląd, staje się gładsza i jędrniejsza. Dzięki ćwiczeniom redukujemy zmarszczki mimiczne: zmarszczki na czole, zmarszczki pod oczami, kurze łapki, z twarzy znika napięcie mięśniowe.

Dzięki jodze twarzy poprawiamy kondycję mięśni co przekłada się na dobrą kondycję skóry twarzy, która połączona z mięśniami staje się bardziej napięta i sprężystsza. Wszystko to procentuje redukcją m.in. bruzd i zmarszczek na czole, zmarszczek pod oczami czy kurzych łapek. Nie ma lepszej naturalnej metody na zmarszczki. Jogę twarzy może ćwiczyć każdy niezależnie od wieku. Zarówno osoby, które mają już zmarszczki lub zauważyły u siebie pierwsze oznaki starzenia, jak i osoby które po prostu chcą poprawić kondycję swojej skóry.

Dzięki ćwiczeniom mięśnie twarzy stają się silniejsze, co zwiększa ich jędrność i napięcie. Dobra kondycja mięśni przekłada się na dobrą kondycję skóry twarzy, która połączona z mięśniami staje się bardziej napięta i sprężystsza. Wszystko to procentuje redukcją bruzd i zmarszczek. Poprzez regularny masaż twarzy wzrasta cyrkulacja i przepływ limfy, przez co zalegające w twarzy toksyny zostają usunięte. Dzięki temu pozbywamy się szarego odcienia cery, redukujemy obrzęki oraz cienie pod oczami. Akupresura redukuje napięcie, zwiększa cyrkulację i daje zdrowy blask skórze. Ćwicząc regularnie tj. 6 dni w tygodniu, raz dziennie, nasza cera będzie wyglądać młodziej nawet o 10 lat. Nie bez powodu nazywana jest alternatywą dla botosku.

Joga Twarzy to holistyczne podejście do urody, naturalna metoda na zmarszczki oraz świadomość tego, że młodość i zdrowie nie zalezą tylko od zabiegów i kosmetyków ale przede wszystkim od nas samych.

O prelegentce:

Z wykształcenia licencjonowana Naturoterapeutka oraz mgr ekonomii (co pozwala mi sprawnie zarządzać firmą :)), instruktorka i trenerka jogi twarzy, promotorka healthy-aging. Oferuję holistyczne pakiety pielęgnacyjne, specjalizuję się w prowadzeniu terapii przeciwtrądzikowych. Reprezentuję w Polsce szkołę jogi twarzy Danielle Collins Face Yoga Method, jak również posiadam kwalifikacje trenerskie do prowadzenia kursów na instruktorów jogi twarzy wg jej metody. Sztuki masażu twarzy uczyłam się m.in. u światowej sławy wirtuoza pracy manualnej z twarzą dr. Sergey’a Shchurevich’a. Stworzyłam również autorską metodę masażu próżniowego twarzy. W całej Polsce organizuję warsztaty z naturalnych metod spowalniania procesów starzenia, o czym m.in. opowiadałam w programie telewizyjnym Dzień Dobry TVN oraz w publikacjach dla magazynów i portali o tematyce zdrowia i pielęgnacji: Yoga & Ayurveda czy Be Active. Producentka naturalnych liposomowych kosmetyków BioMedSkin Cosmetics. Na co dzień mama dwójki chłopaków i Właścicielka Gabinetu BioMedSkin Face Naturotherapy.

www.biomedskin.pl
www.biomedskin.shop.pl
www.facebook.com/Biomedskin
https://www.faceyoganaturotherapy.pl/
https://www.facebook.com/Biomedskin-Cosmetics-103405382166337
https://www.instagram.com/biomedskin_cosmetics/
https://www.instagram.com/face_yoga_naturotherapy/

Sprawdź pozostałych prelegentów tegorocznej edycji festiwalu:

Marta Alicja Kacprzak
Maciej Kowalski
Izabela Jung
Andrzej i Dominika Hrycaj
Anna Muchnicka
Tomasz Szymocha
Monika Łada-Bieńskowska
Agnieszka Wyszyńska-Paluch
Sławomir Nizner
Kamila Surma
Julia Marcinowska

Dołącz do nas! Kup bilet