Do końca tury zostało: [waiting name="Wibracje 5.0"]

Anna Sierpowska

Temat: Movement Medicine i Bioenergetyka Lowena

Rytm i taniec to najstarszy sposób na to, by wyrazić naszą naturę – połączenie ciała – ducha – emocji i myśli. Niezależnie od tego czy uważasz że umiesz tańczyć czy też nie – taniec jest najstarszym wyrazem naszych pragnień, tęsknot, przynależności i towarzyszył w formie rytuału człowiekowi właściwie od zawsze.

 

Podczas Festiwalu poprowadzi dwa warszaty:

Warsztat: Movement Medicine – warsztat Shake It Off – to otwarta droga dla odważnych na prawdę o tym co czuję, co przeżywam, z czym mi jest trudno, co mnie nudzi a co mnie cieszy, co lubię i jak lubię.

W trakcie 1,5 h zajęć w ruchu i tańcu eksperymentujemy ze stopniowym odprężaniem, oddawaniem ciężaru, świadomym zagłębianiu się w odczuwanie ciała.
W trakcie zajęć zapraszam do budowania aktywnej relacji ciała, emocji, duszy i wyobraźni.

Przejdziemy w krótkim procesie przez – Przebudzenie Tancerza / Awaikaning the Dancer (Podstawowa praktyka Movement Medicine świadomego powrotu do ciała, do obecności – w ruchu dostosowanym do swojego stanu energetycznego). Shake It Off – Movement Medicine – uwalnianie ciała i uruchomienie przepływu energii za pomocą sekwencji ćwiczeń i wibracji neurogenicznych umożliwiających uwolnienie się od stresu i traumy.

 Warsztat: Bioenergetyka Lowena. Wibracja w ciele – nasz potencjał energii życiowej

Naturalne wibracje w ciele pozwalają w życiu doświadczać pełni żywotności i witalności na poziomie ciała. Wibracja w ciele wynika z wewnętrznego ożywienia, które pod postacią ruchu wydostaje się na zewnątrz. Poprzez ćwiczenia bioenergetyczne mamy szansę uchwycić mechanizmy hamowania lub spłycania naszego naturalnego przepływu i jednocześnie pracować z możliwością ponownego uruchomienia swobodnego ruchu życia. Bioenergetyka Lowena to zaproszenie do ucieleśnionej rzeczywistości siebie w relacji ze światem.

Spotkanie na Festiwalu Wibracje dedykuję wibracji życia w naszym ciele.

O prowadzącej:

Nauczyciel Movement Medicine (praktyki świadomego ruchu i obecności) w trakcie certyfikacji. Praktyk pracy z ciałem w oparciu o techniki powięzione, polinezyjski bodywork MA-URI, podejścia Laban Bartenieff, medytacji Mindfulness i slow joggingu :-). Studentka certyfikowanego Szkolenia w Analizie Bioenergetycznej akredytowanego przez Florida Society for Bioenergetics Analysis.

Dołącz do nas! Kup bilet