Do końca tury zostało: [waiting name="Wibracje 5.0"]

Sonia Alicja Bednarek

Temat: Medytacja Osho - Mahamudra//Tantra: Pocałowani przez Rozkosz

„Mahamudra jest tym stanem twojego istnienia,
kiedy nie jesteś oddzielony od całości.
Mahamudra jest głębokim seksualnym orgazmem z całością.
Orgazm jest stanem kiedy twoje ciało już przestało być materią.
Wibruje jak energia, elektryczność.
Stajesz się tańczącą energią i nie ma dla Ciebie granic.
Kiedy to samo wydarza się nie z inną osobą, ale z całą egzystencją
Wtedy jest Mahamudra, wtedy jest wielki orgazm.” ~ Osho

O warsztatach:

Medytacja Osho – Mahamudra

W moim odczuciu Mahamudra jest najpiękniejszą z aktywnych medytacji Osho. Każdy z nas wykona ją indywidualnie, ale zrobimy to jednocześnie całą grupą. Ufam, że w ten sposób stworzymy niezwykłe i poruszające doświadczenie. Praktykowana regularnie prowadzi do doświadczenia, chociaż przez moment, tego najwyższego możliwego stanu świadomości – absolutnie ekstatycznego połączenia z całym wszechświatem. W pokoju, błogości, poza wszelkim zmaganiem.

Składa się z 2 etapów:

W pierwszym etapie oddajesz siebie egzystencji i pozwalasz jej energii by poruszała twoim ciałem, ale nie zgodnie z umysłem, tylko zgodnie z uniwersalnym duchem.  Jeśli na to pozwolisz, w tym tańcu, który nazywa się Latihan, z chwili na chwilę będziesz czuć co raz większe piękno w sobie i zaczniesz doświadczać spotkania pomiędzy tobą a kosmosem. Twoje ciało, komórka po komórce, będzie oczyszczane i otwierane na to połączenie.

W drugim etapie otwierasz się na przepływ energii Nieba przez Ciebie. Gdy tak się stanie, twoje ciało całe zacznie drżeć w ekstatyczności. Wtedy właśnie łączysz się z kosmosem i kochasz się z całością. Przyjmujesz od Nieba, oddajesz Ziemi.  Jesteś pustą świątynią pomiędzy nimi. Cały ten proces powtórzymy 7 razy.

W tej medytacji możesz poczuć, że jesteś naczyniem dla ekstatycznej energii, że jesteś tym, po co przyszłaś, przyszedłeś na planetę Ziemia. Możesz poczuć, że tak naprawdę nie ma ciebie, jest tylko energia pulsująca we wszechświecie, a ty jesteś jak fala pulsująca z oceanem. To jest Mahamudra.*

*{tekst na podstawie Osho}

Pocałowani przez Rozkosz

Warsztat tantryczny dla kobiet, mężczyzn i każdej osoby.

O prelegentce:

Yogini i ambasadorka kobiecej świadomości. Wrażliwa na subtelności, od dzieciństwa odczuwała życie wielowymiarowo, sensualnie i intuicyjnie. To, że dziś kroczy tantryczną ścieżką Shakti jest naturalnym tego wyrazem. Od 2010 roku prowadzi warsztaty inspirowane przede wszystkim właśnie tradycją tantry, której praktyki i nauki w piękny i praktyczny sposób honorują kobiecość i męskość, a także przekazują sekrety i mapy kobiecego przewodnictwa i ucieleśnienia. Jest szczególnie doceniania za pielęgnowanie sensualnej delikatności jako klucza do własnego przebudzania, a zwłaszcza do umiejętności bycia z emocjami, do rozgaszczania się w swoim ciele i seksualności, do czerpania z mądrości skrajnych aspektów swojego wnętrza. Uważa, że świat jest stęskniony budzących się kobiet i mężczyzn, którzy pielęgnują swoją dojrzałość, dla siebie, dla powrotu miłosnej harmonii i dla dobra nas wszystkich.

Wywiady z nią ukazały się w czasopismach / portalach Zwierciadło, Sens, Uroda Życia i Wysokie Obcasy. Była gościem audycji radiowych w Trójce Polskiego Radia, Tok FM i Zet Chilli oraz programu ‘mała Czarna’ w TV4.

https://namietnaobecnosc.pl/

Dołącz do nas! Kup bilet