Sprzedaż biletów kończy się za

Emilia Burkiewicz

Temat: Joga rodzinna

O warsztacie:

Joga rodzinna to doskonała zabawa dla dziecka, rodziców, opiekunów, w której dziecko w naturalny sposób spożytkuje swoją energię. W parze z rodzicem / opiekunem poćwiczy z oddechem, co sprzyja relaksacji i odprężeniu. Podczas zajęć jogi dziecko ćwiczy w parze z rodzicem, pokazując mu swój spontaniczny, żywiołowy, wesoły świat. Dorosły dostaje dużą dawkę energii i radości z uwolnienia swojego „wewnętrznego dzieciaka,” pozwalając sobie na totalną beztroskę!

O prelegentce:

Emilia Burkiewicz – założycielka mobilnej szkoły Art of Yoga, z wykształcenia magister administracji, pedagog, certyfikowana międzynarodowa nauczycielka jogi dla dzieci, nastolatków i młodzieży, jogi rodzinnej oraz kobiet w ciąży i po porodzie.

Akredytowana przez światową organizację Yoga Allience doświadczona nauczycielka jogi dla dorosłych YACEP, E-RYT – 500, szkoleniowiec zarejestrowana w Rejestrze Profesjonalnych Szkół i Instruktorów Fitness. Posiadające tytuł i uprawnienia Yoga Alliance jako Continuing Education Provider ® prowadząca kursy instruktorskie I i II stopnia „Podstawy nauczania jogi dla dzieci”, „Joga dla nastolatków i młodzieży” na terenie całej Polski.

Pomysłodawczyni i twórczyni pierwszego w Polsce akredytowanego kursu nauczycielskiego joga dla dzieci, nastolatków i młodzieży. Doświadczona nauczycielka jogi swoje warsztaty, zajęcia prowadzi w kraju, jak i za granicą. Pasjonatka i promotorka jogi dla dzieci i jogi rodzinnej w Polsce, autorka wielu interesujących artykułów poświęconych problematyce rozwoju u dzieci, wpływu i korzyści jogi na dzieci, prelegentka m.in. Yoga & Ayurweda Edunation, Uniqskills, REP’s.

http://www.emiliaburkiewicz.com

Sprawdź pozostałych prelegentów festiwalu:

Jarosław Arkadiusz Kordys – Festiwal Wibracje – Między więzieniem a enteogenami 
Bruna Bortolato & Mose – Festiwal Wibracje – Yoga with live DJ set
Anna Sierpowska – Festiwal Wibracje – Movement Medicine
Dr hab. med Paweł Holas, prof. UW – Festiwal Wibracje – Wykłady
Shai Orr – Festiwal Wibracje – świadome rodzicielstwo
Piotr Łysoniewski – Festiwal Wibracje – medycyna chińska
Hania Darmas – Festiwal Wibracje – Warsztat tatryczno-ruchowy
Prem Santoshi – Festiwal Wibracje – Tantra warsztaty
Katarzyna Mikulska – Festiwal Wibracje – Rola przypraw w kuchni
Dr Dorota Ackermann-Szulgit – Festiwal Wibracje – Aromaterapia

Dołącz do nas! Kup bilet