Sprzedaż biletów kończy się za

Prem Santoshi

Temat: 𝐄𝐍𝐆/𝐏𝐋 Od seksu do nadświadomości

O warsztacie:

Tantra to duchowa droga, która wykorzystuje energię seksualną do przekroczenia swoich ograniczeń i uświadomienia swojego prawdziwego Ja. Które jest definiowane jako: Energia w ciągłym przepływie (Shakty) świadczona przez świadomość (Shiva). Ta prowadzona sesja będzie obejmować taniec, oddech, dźwięki, zabawne interakcje i ciszę, aby doświadczyć podróży przez różne czakry (centra energii), zaczynając od centrum seksualnego (energia) aż do korony (cisza obecności). Zaczniemy w centrum serca, w środku, aby stworzyć razem bezpieczną i miłością pełną przestrzeń dla wszystkich.

Warsztat „Tantra – ścieżka serca” odbędzie się w Strefie Tantry w czwartek, godz. 13:00 – 15:00.

O prelegentce:

Santoshi to dobrze znana międzynarodowa nauczycielka Tantry, całkowicie oddana ścieżce odkrywania samej siebie i osobistej transformacji przez ostatnie 25 lat. Jej obecność, pasja i spontaniczność zachęcają uczestników do odkrywania ukrytych aspektów siebie. Jej praca prowadzi ludzi do autentyczności i miłości. Jest założycielką Festiwalu Tantry na Ibizie, Międzynarodowego Szkolenia dla Kobiet z Tantry oraz Zespołu Tantra Woman.

Opuściła karierę architekta, aby podążać za swoim sercem i mieszkać w Społeczności Osho w Indiach przez 12 lat, gdzie stała się nauczycielką Tantry i Medytacji. Po opuszczeniu społeczności, wycofała się do Himalajów na ponad rok, aby praktykować tybetańską Tantrę. Po powrocie na Zachód, podróżowała i nauczała Tantry w ponad 17 krajach.

Teraz ma swoją siedzibę na Ibizie i całkowicie oddaje się wsparciu kobiet w rozwoju ich wyższego potencjału. Szkolenie Tantra Women odbywa się w różnych krajach i zyskuje coraz szersze uznanie.

http://www.tantrawoman.com

http://www.ibizatantrafestival.com

Zaproszenie na Festiwal:

 

Sprawdź pozostałych prelegentów festiwalu:

Anna Sierpowska & Witold Dąbrowski – Festiwal Wibracje- Metoda Lowena
Łukasz Łuczaj – Festiwal Wibracje
Lewis Powell – Festiwal Wibracje – Kambo
Norbert Kopczyński – Festiwal Wibracje – Szlachetne Łucznictwo
Iwona Wierzbicka – Festiwal Wibracje – wykłady
Cristiano Martins – Festiwal Wibracje – Biodanza warsztaty
Karin Lesiak – Festiwal Wibracje – Joga śmiechu
Katarzyna Majak – Festiwal Wibracje – Psychosexual Somatics®Therapy
Artur Makieła – Festiwal Wibracje – Show Hipnotyczno-Mentalne
Anna Muchnicka – Festiwal Wibracje – mantry kundalini

Dołącz do nas! Kup bilet