Podczas tegorocznego Festiwalu Bruna & Mose poprowadzą warsztaty jogi z muzyką na żywo.
Bruna praktykuje yogę od 2013 roku. W 2014 roku Bruna ukończyła swoje pierwsze 200-godzinne szkolenie z Corepower Yoga w San Diego w Kalifornii. W 2016 roku zdecydowała się wyjechać do Indii i ukończyła kolejne 300 godzin szkolenia w Yoga Point w Nasik.
Bruna Bortolato jest duchowym trenerem życia, certyfikowanym mentorem wzmocnienia pozycji kobiet, prowadzącym ceremonię i nauczycielem ruchu, która urodziła się i wychowała w Brazylii. Pragnienie Bruny, by pogłębić swoją duchową ścieżkę, skłoniło ją do opuszczenia Brazylii w wieku 23 lat i podróżowania po świecie, gdzie studiowała jogę i medytację. Odkrywa różne kultury i zanurza się w naturze, gdzie spędza czas na refleksji, słuchając wyższego przewodnictwa. Bruna mieszka w Gwatemali, nad pięknym jeziorem Atitlán, w miejscu, w którym się zakochała i dostrzegła możliwość zagłębienia się w swoją podróż. Bruna studiowała coaching holistyczny przez ponad cztery lata i uczestniczyła w wielu warsztatach i odosobnieniach. Uczy ucieleśnienia poprzez święty ruch, praktykę przebywania w swoim ciele, która rozpala kreatywność, tworzy więzi i społeczność.
Jej głównym celem w tej praktyce jest utrzymywanie przestrzeni poprzez tworzenie bezpiecznego środowiska, w którym ludzie mogą się integrować, przekształcać i uzdrawiać na ciele, umyśle, sercu i duchu. Prowadzi kręgi i warsztaty, pomagając kobietom uwolnić się od starych schematów, aby odkryć prawdziwe poczucie wolności. Bruna ma misję pomagania kobietom obudzić się w skali globalnej. Wierzy, że uzdrawianie musi odbywać się wspólnie. Bruna wraz ze swoim partnerem organizują ceremonie kakao na całym świecie, a także w świętej krainie Majów-Gwatemali.
Mose mieszka w Gwatemali nad pięknym kraterem wulkanicznym jeziora Atitlán, gdzie ceremonie kakaowe, kirtan i ekstatyczny taniec miały duży wpływ na jego produkcje i styl didżejski. Prowadzi tutaj regularne warsztaty tańca z kakao, podczas których członkowie społeczności mają okazję odbyć głęboką podróż taneczną w ceremonialnym wydaniu, wolnym od alkoholu.
Oprócz wielokulturowych rytmów i stałego hipnotycznego rytmu, Mose wplata efemeryczne intonowanie świętych pieśni i wezwania do miłości, życzliwości i współczucia, często angażując muzyków na żywo, aby stworzyli improwizację związaną z tym konkretnym miejscem i czasem. Tworzy z zamiarem stworzenia podstaw do samopoznania i kultywowania obecnego stanu umysłu, który oferuje nowy wgląd i głębszą jasność w celu.
Kiedy nie koncertuje po świecie ani nie gra na specjalnych imprezach w Gwatemali, spędza czas formie dłuższych okresów odosobnienia i ciszy, tylko po to, by wyłonić się z głębszym, prawdziwszym i bardziej wyrafinowanym dźwiękiem. Wspiera także innych wschodzących artystów za pośrednictwem swojej wytwórni płytowej Resueño z zamiarem zgromadzenia rezonujących dusz w celu tworzenia muzyki, która podnosi na duchu i inspiruje. Wytwórnia wykracza poza jakąkolwiek określoną estetykę kulturową i bada uniwersalną wibrację poprzez splatanie dźwięków i języków z całego świata. Jest to również narzędzie do celów społecznych, ponieważ 50% wszystkich zysków jest przekazywanych na cele związane ze społecznością zamieszkującą brzegi jeziora Atitlán.
Chylę kapelusza: rzecz o grzybach, szamanach, nowotworach i biohackingu
Nitya Patrycja Pruchnik – Festiwal Wibracje – Warsztat
Marcin Kacprzyk – Festiwal Wibracje
Phao Sanato – Festiwal Wibracje – Warsztat wokalno-ruchowy
Szymon Bujalski – Festiwal Wibracje – Zmiany klimatyczne
Marcin Krzeszewski – Festiwal Wibracje – Permakultura
Marta Ewa Ozenu – Festiwal Wibracje – Warsztat
Konrad Kuśnierzewski – Festiwal Wibracje – warsztat dla mężczyzn
Łukasz Bieliński – Festiwal Wibracje
Tomek Eichelberger – Festiwal Wibracje – Qigong
Emilia Burkiewicz – Festiwal Wibracje