Sprzedaż biletów kończy się za

Jarosław Arkadiusz Kordys

Temat: Między więzieniem a enteogenami

Historia człowieka, który został skazany za ceremonię ze świętymi roślinami na wieloletnie więzienie o zaostrzonym rygorze, a w finale po dwóch latach pobytu za kratami ułaskawiony przez Prezydenta.

Opowieść mojej prawdziwej historii o wieloletniej pracy z amazońską medycyną, która skończyła się oskarżeniami o handel narkotykami, dwuletniej batalii sądowej i pobycie w więzieniu.

Finalnie zostałem ułaskawiony przez Prezydenta Czeskiej Republiki Milośa Zemana.

Cała sprawa obiła się głośnym echem w mediach czeskich i europejskich mediów inicjując społeczną dyskusję w sprawie zmian legislacyjnych dotyczących enteogenów. Wniosek o moje ułaskawienie złożył sam Minister Sprawiedliwości Pavel Blażek, a podpisał się pod nim również Prezydent Aleksander Kwaśniewski.

Na festiwalu opowiem Wam o niezwykłych historiach, które towarzyszyły mi od początku do chwili obecnej czyli do naszego spotkania na Festiwalu Wibracje.

To co przeżyłem mogłoby posłużyć za scenariusz do dobrego filmu sensacyjnego. Tylko, ze ta historia wydarzyła się naprawdę.

O prelegencie:

Jarosław pracował z uzdrawiającymi roślinami od 2012 roku. Prowadził setki ceremonii w wielu krajach Europy i Ameryce Południowej.

Wydał kilka albumów muzycznych z mantrami i muzyką szamańską Cura Sana. Kompozycje te można również znaleźć na kilku stronach internetowych.

Dzięki wielu doświadczeniom z pracą szamanów amazońskich wypracował własną, unikalną metodę organizacji ceremonii. Podczas tych ceremonii wykorzystywał doświadczenie i wiedzę na temat zdrowotnego i relaksacyjnego działania muzyki i szamańskich instrumentów muzycznych, Rappe i wielu leczniczych ziół amazońskich, prawidłowego sposobu oddychania oraz działania natuty.

Jarek został uznany winnym szczególnie ciężkiego przestępstwa nielegalnej produkcji i innego obchodzenia się ze środkami odurzającymi i psychotropowymi oraz truciznami i skazany na bezwarunkową karę 8,5 roku pozbawienia wolności w więzieniu o zaostrzonym rygorze. Na wieloletnie więzienie skazano również jego ukochaną żonę a na koniec zarządzono konfiskatę całego jego domu i całego majątku.

W listopadzie 2023, po dwóch latach za kratami małżonkowie zostali ułaskawieni przez Prezydenta Czeskiej Republiki, zwrócono im wolność i majątek.

https://curasana.pl/

Sprawdź pozostałych prelegentów festiwalu:

Anna Sierpowska & Witold Dąbrowski – Festiwal Wibracje- Metoda Lowena
Łukasz Łuczaj – Festiwal Wibracje
Lewis Powell – Festiwal Wibracje – Kambo
Norbert Kopczyński – Festiwal Wibracje – Szlachetne Łucznictwo
Iwona Wierzbicka – Festiwal Wibracje – wykłady
Cristiano Martins – Festiwal Wibracje – Biodanza warsztaty
Karin Lesiak – Festiwal Wibracje – Joga śmiechu
Katarzyna Majak – Festiwal Wibracje – Psychosexual Somatics®Therapy
Artur Makieła – Festiwal Wibracje – Show Hipnotyczno-Mentalne
Anna Muchnicka – Festiwal Wibracje – mantry kundalini

Dołącz do nas! Kup bilet