Sprzedaż biletów kończy się za

Hania Darmas

Temat: Autentyczne Relacje – warsztat tantryczno-ruchowy

O warsztacie:

Bliskość, dotyk, intymność…tak po prostu…spotkanie z drugim człowiekiem. Tęsknota za prawdziwym głębokim połączeniem.  Otwieranie się na autentyczne relacje jest nie tylko ważne i odżywcze, ale potrafi być uzdrawiające. Czasem jedno spotkanie może zmienić życie!

Zapraszam Cię na warsztat, podczas którego będziesz miał/a możliwość spotkania się ze sobą samą/ym, z drugim człowiekiem, ze światem w bezpiecznym kontenerze. Będzie o spotkaniu w tu i teraz, o zatrzymaniu się, o byciu przy sobie nie zatracając się w relacji, o wejrzeniu daleko w głąb.

Za pośrednictwem medytacji w ruchu, ćwiczeń i zabaw tantrycznych, choreoterapeutycznych i gestaltowskich będziesz miał/a możliwość doświadczyć różnych odsłon siebie.

Po co? By budować stabilne, zrównoważone relacje, pełne ciekawości, figlarności i szacunku.

Wykład oraz warsztat odbędą się w środę w Strefie Tantry, godz. 16:00 – 18:00.

O prowadzącej:

Hania Darmas – Taniec, psychologia i praca z ludźmi to moje największe pasje. Nie wyobrażam sobie życia bez ruchu – to moja miłość, energia życiodajna, a przy okazji praca. Od 15 lat prowadzę warsztaty taneczno-rozwojowe, a takżę od kilku lat tantryczne. Dzięki tym formom ruchu zobaczyłam, jak wiele mogę dać innym poprzez taniec, ile kobiety uczestniczące w zajęciach mogą czerpać energii, radości z ruchu, odstresowania się.

Zdałam sobie sprawę, że chcę pracować nad scalaniem ciała i umysłu, chcę pomagać ludziom w odkrywaniu siebie, swoich potrzeb oraz jedności ducha i ciała poprzez ruch i taniec. Sama odkryłam, że taniec to nie tylko choreografie, scena, perfekcyjne ruchy, ale również emocje, oddech, medium zmiany, wolność. W ciągu ostatnich lat uczestniczyłam w wielu kursach i warsztatach pracy z ciałem, tantry, rozwoju osobistego, jogi, medytacji wg. Osho, uważności, choreoterapii. Prowadzę również sesje indywidualne oraz dla par w nurcie psychoterapii Gestalt. łącząc ją z głęboką pracą z ciałem i ruchem. Jestem także masażystką tantryczną, robię sesje uzdrawiania i rozwijania seksualności – poprzez poszerzanie świadomości, komunikacji intymnej oraz uzdrawiającego dotyku.

MILABO – Kilka lat temu założyłyśmy  „Milabo” – przestrzeń dla kobiet, dla mężczyzn i dla par, w której mogą rozwijać się osobiście, tańczyć, praktykować jogę, eksplorować tantrę, medytację i pracę z oddechem, relaksować się, odkrywać i zakochiwać w ciele i duszy, ruszać, bawić, śmiać, płakać, krzyczeć, pięknieć… po prostu BYĆ. Prowadzimy krótsze warsztaty stacjonarne, weekendowe wyjazdy tantryczno-rozwojowe dla Kobiet Mana Elementa oraz dla par „Razem w Relacji”, a także 2 razy w roku organizujemy festiwale pracy z ciałem: Wabi Sabi Festiwal dla Kobiet we wrześniu oraz Festiwal Serpiente w styczniu dla Kobiet i Mężczyzn.

Sprawdź pozostałych prelegentów festiwalu:

Piotr Łysoniewski – Festiwal Wibracje – medycyna chińska
Hania Darmas – Festiwal Wibracje – Warsztat tatryczno-ruchowy
Prem Santoshi – Festiwal Wibracje – Tantra warsztaty
Katarzyna Mikulska – Festiwal Wibracje – Rola przypraw w kuchni
Dr Dorota Ackermann-Szulgit – Festiwal Wibracje – Aromaterapia
Anna Sierpowska & Witold Dąbrowski – Festiwal Wibracje- Metoda Lowena
Łukasz Łuczaj – Festiwal Wibracje
Lewis Powell – Festiwal Wibracje – Kambo
Norbert Kopczyński – Festiwal Wibracje – Szlachetne Łucznictwo
Iwona Wierzbicka – Festiwal Wibracje – wykłady

Dołącz do nas! Kup bilet