Sprzedaż biletów kończy się za

Shai Orr

Temat: 𝐄𝐍𝐆/𝐏𝐋 Społeczna rewolucja: świadome rodzicielstwo

Ile rzeczy, które powiedziałeś dzisiaj swojemu dziecku, wynikało z miłości? Ile z nich wynikało z twojego strachu, przyzwyczajenia lub norm społecznych?

O wykładzie „Świadome rodzicielstwo”

W tym wykładzie Shai Orr, twórca podejścia Miraculous Parenting ( (pol. cud rodzicielstwa), przedstawi nowy sposób życia z dziećmi.

Sposób, aby zobaczyć wszystkie nasze trudności z naszym dzieckiem jako okazję nie tylko do ponownego połączenia się z nim, ale także do ponownego połączenia się ze samym sobą.

Nawet krótkie rozmowy z dziećmi  wprowadzić mogą Twoją rodzinę na nową ścieżkę zaufania i intymności – jak tysiące rodziców, którzy słuchają swoich dzieci.

Zapraszamy na spotkanie dot. świadomego rodzicielstwa.

czwartek, 14:00 Namiot Lusi

Po wykładzie zapraszamy do Strefy Alchemisty na ciąg dalszy spotkania, godz. 18:00 – 19:00.

O prowadzącym:

Shai Orr, twórca podejścia Miraculous Parenting, jest terapeutą i przewodnikiem dla rodziców od ponad 25 lat. Jest również oddanym ojcem 3 córek (26, 21, 15).

Jego książki „Miraculous Parenting” i „No boundaries” zrewolucjonizowały koncepcję rodzicielstwa w Izraelu, w ostatniej dekadzie stały się fundamentalnym elementem edukacji współczesnych rodziców w Izraelu.

Miraculous Parenting” była bestsellerem w Izraelu, została przetłumaczona na angielski, chiński, portugalski oraz wydana przez wydawnictwo Natuli w Polsce.

Shai Orr wraz z żoną założył wydawnictwo poświęcone doprowadzeniu do „cichej rewolucji” w rodzinie poprzez publikowanie przełomowych książek na temat rodzicielstwa, wzmacniania pozycji kobiet i rozwoju osobistego. Jest obecnie zapraszany do nauczania tego podejścia na całym świecie. Regularnie bierze udział w programach telewizyjnych i radiowych w Izraelu jako ekspert ds. rodzicielstwa.

 

Sprawdź co jeszcze w naszym programie dla rodziców i dzieci: 

Wibracje dla rodzin

Sprawdź program Festiwalu 

adaptogeny psyche&soma grzyby witalne cordyceps

Dołącz do nas! Kup bilet