Sprzedaż biletów kończy się za

Roman Nowak

Temat: Elektroterapia i elektromagnetyzm w rewitalizacji organizmu oraz odzyskiwaniu i utrzymaniu zdrowia

O wykładzie:

Zapraszamy na wykład, podczas którego zaprezentowane zostaną wybrane urządzenia elektroterapeutyczne. Niektóre z nich są w bardzo przystępnej cenie, a bardzo niewielu ludzi o nich wie. Dlaczego niewielu?  Ponieważ niedrogie urządzenia nie przynoszą wymiernego zysku, stąd brak szerokiego zainteresowanych informowaniem „publiczności” o tanich i skutecznych metodach odzyskiwania zdrowia.

Wiele osób mówi nam, Co Robić, ale niewiele nam powie,  Jak (to) Robić.  Podczas zajęć zaprezentuję proste urządzenie do wykorzystania dla siebie i najbliższej rodziny, które można sporządzić za dosłownie kilkadziesiąt złotych. Do jego stworzenia wystarczy dysponować prostymi narzędziami jak kombinerki i mały pilniczek. Używanie urządzenia w ciągu kilku tygodni może przynieść ulgę osobom ciepiącym na niektóre dolegliwości, między innymi związanych z pewnymi formami artretyzmu i ograniczenia ruchomości stawów. Przeprowadzone zostały, zakończone pozytywne testy ze zwierzętami, uzyskując silne dowody skuteczności tej metody; a zwierzęta są raczej odporne na placebo i…  dość rzadko udają.

Przedstawię również kilka prostych, niedrogich, nietrudnych do nabycia urządzeń, które pomogą
w rewitalizacji organizmu i utrzymaniu zdrowia. Omówię krótko zastosowania i funkcje urządzeń, z których część była stworzona lub zaprojektowane przeze mnie osobiście. Poruszę także inny ważny temat – elektroniczne uzdatnianie żywności.

Jeśli czas pozwoli – pomówimy o przyczynach popularności systemu Rife’a Spooky 2, uwzględniając kluczowe sprawy – biofeedback oraz sposoby transferu częstotliwości. W ramach tego przedstawię również przyczyny stosunkowo niewielkiej skuteczności metody elektrodowej transferu wibracji (zapper) oraz zaproponuję jakie są rozwiązania tego problemu.

Wykład „Urządzenia elektroterapeutyczne w rewitalizacji organizmu, odmładzaniu i odzyskiwaniu zdrowia” odbędzie się w Strefie Alchemisty w piątek, w godzinach 10:00 – 11:00.

O prelegencie:

Roman Nowak pochodzi z Mazowieckiego, mieszka na Pomorzu. Ukończył elektronikę (WAT, Warszawa). Przez wiele lat zajmował się tworzeniem i uruchamianiem urządzeń łączności dla wojska. Przez kolejne lata wykładał na uczelniach wojskowych przedmioty techniczne, prowadził też zajęcia  na kursach dla elektrotechników.

Odszedł z wojska, aby zostać nauczycielem cywilnym. Obecnie od lat oddaje się swojej pasji projektowania i budowania autorskich urządzeń elektroterapeutycznych, pisze książki i artkuły nt. zdrowia.

Sprawdź pozostałych prelegentów festiwalu:

Shai Orr – Festiwal Wibracje – świadome rodzicielstwo
Piotr Łysoniewski – Festiwal Wibracje – medycyna chińska
Hania Darmas – Festiwal Wibracje – Warsztat tatryczno-ruchowy
Prem Santoshi – Festiwal Wibracje – Tantra warsztaty
Katarzyna Mikulska – Festiwal Wibracje – Rola przypraw w kuchni
Dr Dorota Ackermann-Szulgit – Festiwal Wibracje – Aromaterapia
Anna Sierpowska & Witold Dąbrowski – Festiwal Wibracje- Metoda Lowena
Łukasz Łuczaj – Festiwal Wibracje
Lewis Powell – Festiwal Wibracje – Kambo
Norbert Kopczyński – Festiwal Wibracje – Szlachetne Łucznictwo

Dołącz do nas! Kup bilet