Sprzedaż biletów kończy się za

Dorota Jędrasik

Temat: Warsztaty w nurcie A. Lowena

O warsztatach

1. Bioenergetyczne odrodzenie: od zmrożenia do ekspresji – warsztat w nurcieA.Lowena

Warsztat w nurcie psychoterapeutycznym Aleksandra Lowena w analizie bioenergetycznej pod tytułem „Bioenergetyczne odrodzenie: od zmrożenia do ekspresji” koncentruje się na przełamywaniu wewnętrznych barier, które blokują dostęp do pełni uczuć. Inspirując się podejściem Aleksandra Lowena, będziemy zgłębiać metody  uwalniania ciała oraz psychiki ze „zmrożenia” – czyli stanu odcięcia od emocji i żywotności. Przez serię ćwiczeń fizycznych będziemy pracować nad uwolnieniem zablokowanych energetycznie obszarów ciała, co ma na celu przywrócenie zdolności do zdrowego wyrażania emocji i zwiększenie witalności. Celem warsztatu jest nie tylko rozumienie teoretycznych podstaw analizy bioenergetycznej, ale przede wszystkim praktyczne doświadczanie i integracja nowo odkrytej ekspresji emocjonalnej w codziennym życiu uczestników.

2. Ciaołogicznie – harmonizacja umysłu i ciała – warsztat w nurcie A.Lowena

Warsztat „Ciałologicznie – harmonizacja umysłu i ciała” zapewnia uczestnikom dogłębne zrozumienie wpływu wzajemnej harmonii między ciałem a umysłem i wpływu tego na codzienne życie i samopoczucie. Prowadzony w duchu analizy bioenergetycznej Aleksandra Lowena, warsztat koncentruje się na teoriach i praktykach, które pomagają odkryć i uwolnić blokady energetyczne w ciele. Będziemy uczyć  się technik oddechowych, pozycji ciała oraz ruchów, które wspierają emocjonalną i fizyczną równowagę, a także będziemy poznawać teoretyczne podstawy metody. Warsztat skierowany jest do osób zainteresowanych głębszym poznaniem siebie oraz poprawą swojego ogólnego samopoczucia przez integrację ciała i umysłu.

O prowadzącej:

Dorota Jędrasik

psycholog ze specjalnością seksuologiczną, psychoterapeutka

Pracuje od 10 lat prowadząc pacjentów indywidualnych w gabinecie, grupy ćwiczeniowo edukacyjne oraz psychoterapeutyczne metodą Aleksandra Lowena. Wykształcenie zdobywała w Akademii Humanistyczno Ekonomicznej w Warszawie , we Florida Society for Bioenergetic Analysis oraz na różnych seminariach, kursach i szkoleniach m.in. Sar – Sexual Attitudes Reassesment czy ISTDP.

Prywatnie mama dwóch synów – jeden ze spektrum autyzmu

Poznaj innych prelegentów Strefy Umysłu:

Wojciech Eichelberger

Grzegorz Pawłowski

Łukasz Burnos

Marta Kuśpit, Darek Chwiejczak, Atmaia.pl – Kod Emocji

Odkryj artystów Sceny Muzycznej:

Leszek Możdżer

Yemanjo

Laboratorium Pieśni

Yael Deckelbaum

Dołącz do nas! Kup bilet