Sprzedaż biletów kończy się za

Yael Deckelbaum

Temat: singer- songwriter and peace activist

Yael Deckelbaum to nagrodzona platyną izraelsko-kanadyjska artystka, piosenkarka, autorka tekstów i aktywistka. Zyskała rozgłos jako członkini-założycielka izraelskiego zespołu folkowego Habanot Nechama, którego album zdobył platynę w Izraelu, sprzedając ponad 40 000 egzemplarzy. Jej kariera muzyczna była ozdobiona występami u boku takich sław jak Sir George Martin, Suzanne Vega, Chris Cornell, Livingston Taylor, Tom Chaplin, Bobby McFerrin, Matisyahu oraz Gregory Porter.

Jednak to nie tylko osiągnięcia artystyczne czynią Yael Deckelbaum wyjątkową. Jej piosenka „Prayer Of The Mothers”, pierwotnie napisana w celu wsparcia Women Wage Peace Movement, stała się symbolem pokoju na Bliskim Wschodzie. Teledysk do utworu, przedstawiający tysiące palestyńskich i izraelskich kobiet jednoczących się w marszu nadziei, stał się viralowy w mediach społecznościowych, inspirując miliony kobiet do jednoczenia się i działania na rzecz pokoju.

Yael Deckelbaum została uznana za przełomową aktywistkę muzyczną, kontynuującą dziedzictwo takich ikon jak Joan Baez i Pete Seeger. Z jej udziałem odbyło się wiele marszów kobiet na całym świecie, od Europy po Azję, Amerykę i Afrykę, z ulicami jako sceną i maszerującymi kobietami jako głównymi bohaterkami.

Niezłomnym głosem kobiecej solidarności i emancypacji, Yael Deckelbaum przygotowuje się do wydania swojego debiutanckiego albumu zespołu Yael & The Mothers, zatytułowanego „Women of The World Unite”. Album ten, z gościnnym udziałem artystek takich jak Joss Stone, Zap Mama czy Nikki Glaspie, ma na celu podkreślenie potencjału muzyki jako narzędzia do zmiany społecznej i budowania pokoju. Jego premiera zapowiada się na wydarzenie o globalnym znaczeniu, zwiastujące nową erę w walce o równość i sprawiedliwość.

Poznaj prelegentów innych stref :

Tomasz Musiałowicz i Marek Kowalski

Łukasz Duszak, Shì Héngyì (释恒毅)

Cristiano Martins

Simon Paul Sutton

Odkryj artystów Sceny Muzycznej:

El Búho

Evan Hatfield

Esta Polyesta

Koktajl etno szamańskiej elektroniki, czyli muzyka na Wibracjach

Zobacz Aftermovie z Wibracji 2023

 

bilety kolekcjonerskie

Dołącz do nas! Kup bilet