Sprzedaż biletów kończy się za

Wojciech Eichelberger

Temat: Strefa komfortu: pokochać, czy porzucić?

Zaprosiliśmy Wojciecha Eichelbergera, żeby swoim doświadczeniem zainspirował nas, do głębszego spojrzenia na temat zaopiekowania się sobą, w trudzie codziennych wyzwań.

Pierwsze spotkanie to warsztat i dotyczyć będzie ciała.

„Ciało – podmiot czy przedmiot ?” – Scena Waleriana, piątek

Z ciałem mamy pewien kłopot, bo nie wiemy, czym jest, a tym samym nie wiemy, jak je traktować. Jedni mówią „jesteś ciałem”, inni twierdzą „masz ciało”. Jeszcze inni krzyczą „ciało to wróg i iluzja”, a są też tacy, którzy twierdzą, że „słowo ciałem się stało” i nie zgadzają się z tymi, którzy głoszą, że „poza ciałem nie ma niczego”.

Wykład „Strefa komfortu, pokochać czy porzucić” – Strefa Umysłu i Psychologii


Podczas drugiego spotkania na czynnki pierwsze, nasz prelegent, rozłoży zagadnienie strefy komfortu. Postaramy się dać Wam odpowiedź na pytanie, czy strefę komfortu pokochać, czy raczej porzucić. 

O prelegencie

Wojciech Eichelberger
Psycholog, psychoterapeuta, pisarz, superwizor, trener i doradca biznesu. W swoich projektach szkoleniowych i terapeutycznych odwołuję się do koncepcji terapii integralnej, która oprócz psychiki bierze pod uwagę ciało, energię i duchowość człowieka. Współzałożyciel Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie. Od 2004 roku współtworzy Instytut Psychoimmunologii (IPSI)  jako dyrektor merytoryczny, gdzie zajmuję się profilaktyką i psychoterapią przeciążenia oraz wypalenia stresem.

Autor i współautor ponad 20 książek z dziedziny psychologii, między innymi: „Superwizja”, „Pomóż sobie, daj światu odetchnąć”, „Zatrzymaj się”, „Kobieta bez winy i wstydu”, „O co pytają dzieci?”, „Zdradzony przez ojca”, „Alchemia Alchemika”. Jest autorem felietonów i esejów m.in. w „Zwierciadle”, „Twoim Stylu”, „Wysokich Obcasach”, „Gazecie Wyborczej”, „Charakterach”, „Polityce”, „Więzi”, „Życiu Duchowym” i „Pulsie Biznesu”.

Kocha żeglarstwo, pływanie, góry, narty, sporty walki, konie, psy, koty i wielu ludzi.

 

Wszystkie zajęcia, we wszystkich 11 strefach są w cenie jednego biletu!

↞❖ 𝟏𝟔-𝟐𝟏.𝟎𝟕.𝟐𝟎𝟐𝟒 • Wibracje | Radotki w sercu Polski ❖↠

Dołącz do nas! Kup bilet