W tym roku na Wibracjach będziemy częstować Was kosmicznym koktajlem światowej etno szamańskiej elektroniki, tropikalnym ecstatic dance, pieśniarskim folkiem…czy najlepszym polskim jazzem! Na deskach festiwalu wystąpią:

Evan Hatfield (USA)

Evan inspirujące odkrycie w świecie muzyki elektronicznej. Zdobył rozpoznawalność dzięki pełnym energii występom na żywo, podczas których łączy sitar na żywo z syntezatorami, automatami perkusyjnymi i sekwencerami, tworząc naprawdę wyjątkową muzyczną podróż.

Wychowany w muzycznej rodzinie, początkowo uczył się gry na fortepianie, saksofonie i gitarze. Dzięki dziadkom, którzy z podróży z Indii przywieźli mu sitar, zakochał się w jego dźwięku. Później, pod kierunkiem Paula Livingstone’a w Los Angeles, zanurzył się w muzyce elektronicznej, łącząc staroindyjskie melodie ze współczesną, elektroniczną produkcją.

“Music has always been the main driving force in my life and I can’t really envision myself doing anything but music for a living…”

Evan Hatfield wibracje

Yael Deckelbaum (Il-Ca)

Yael Deckelbaum to izraelsko-kanadyjska piosenkarka, autorka tekstów i aktywistka na rzecz pokoju, dobrze znana ze swojego międzynarodowego sukcesu związanego z hymnem „The Prayer Of The Mothers”, który stworzyła w wsparciu dla ruchu „Women Wage Peace”.

Podczas Festiwalu zagra koncert na Scenie Waleriana oraz w Strefie Dom Dźwięku poprowadzi warsztat pieśniarski „Voice ceremony – what about the women”.

yael deckelbaum wibracje

El Búho

Pod pseudonimem artystycznym El Búho kryje się Robin Perkins – brytyjski producent o ogromnym zamiłowaniu do muzyki tradycyjnej z Ameryki Łacińskiej. Jest jedną z najważniejszych postaci tworzących falę neocumbii – jego muzyka to połączenie cumbii i elektronicznych brzmień.

Posłuchaj

Laboratorium Pieśni

Zapraszamy na koncert wypełniony tradycyjnymi pieśniami polifonicznymi różnych kultur, jak i również autorskimi, intuicyjnymi kompozycjami zespołu, o wyśnionych słowach, melodiach i opowieściach, w rytmie bębnów szamańskich, dźwięków natury i pulsu Ziemi.

Yemanjo

Brzmienie Yemanjo to unikalne połączenie downtempo i organicznych bitów house z tradycyjnymi dźwiękami z Ameryki Łacińskiej, Afryki i Bliskiego Wschodu.

Gooral & Paprodziad

 

Projekt ten powstał by wspierać i wzmacniać dostrajanie się do nowych wibracji spływających na Ziemię wraz z rozpoczynającą się Erą Wodnika. Zapraszamy w transową, mistyczną, taneczną podróż w głąb obrazów Nowej Ziemi. Pozwól się zaszczepić wysokowibracyjnymi przesłaniami i zarażaj nimi innych.

Polarny

tworzy hipnotyzujące podróże muzyczne, w których elektronika przeplata się z brzmieniami świata. Inspiracje czerpie z amazońskiego szamanizmu, z rytmów karaibskich i afrykańskich, czy ze słowiańskiego folkloru. Jest specjalistą od Ecstatic Dance i medytacji tanecznych.

Spaceboy

 

Esta Polyesta

 

Do zobaczenia 16-21 lipca 2024 r. | Radotki k. Płocka

Zgwarantuj swój udział BILETY

INFORMATOR – jak dojechać, gdzie spać, co zabrać

Poznaj naszych prelegentów PROGRAM

bilety kolekcjonerskie wibracje