Sprzedaż biletów kończy się za

Yemanjo

Temat: downtempo/ethnic house

Yemanjo to projekt producenta, DJ-a i multiinstrumentalisty Bena Harrisa. Wychowany w bogatej kulturze kalifornijskiego Bay Area, na twórczość Harrisa wpływają style muzyczne z całego świata, z którymi zetknął się podczas licznych podróży po świecie.

Brzmienie Yemanjo to unikalne połączenie downtempo i organicznych bitów house z tradycyjnymi dźwiękami z Ameryki Łacińskiej, Afryki i Bliskiego Wschodu. W ciągu ostatnich pięciu lat Yemanjo koncertował na całym świecie, jednocześnie wydając obficie z najlepszymi wytwórniami w gatunku, takimi jak Cosmic Awakenings i Cafe de Anatolia, a pełnometrażowy album dla Wonderwheel Recordings jest w przygotowaniu na wiosnę 2024 roku.

 

Podczas występów Yemanjo łączy swoją oryginalną muzykę ze śpiewem na żywo w wielu językach, trąbką, perkusją i innymi instrumentami w elektroakustycznym secie na żywo. Yemanjo oferuje również hybrydowe sety DJ-skie z instrumentami na żywo. Yemanjo wnosi odświeżającą różnorodność dźwiękową i dziesięciolecia doświadczenia jako dynamiczny wykonawca na żywo i frontman.

Poznaj artystów Sceny Muzycznej

Yael Deckelbaum

Adrian Atma

Poznaj prelegentów:

Simon Paul Sutton

Cristiano Martins

bilety kolekcjonerskie

Dołącz do nas! Kup bilet