Sprzedaż biletów kończy się za

Ya’Acov i Susannah Darling Khan

Temat: Warsztaty z komunikacji oraz Movement Medicine

Ya’Acov i Susannah Darling Khan są założycielami współczesnej szamańskiej praktyki znanej jako Movement Medicine. Podczas festiwalu poprowadzą trzy warsztaty, w tym jeden wspólnie.

Poprowadzą także Ceremonię Otwarcia

Warsztaty prowadzone będą w języku angielskim, z polskim tłumaczeniem.

  1. Postaw na zrozumienie, komunikację i tworzenie więzi (koncepcja F.U.C.K.: Forging Understanding, Communication & Kinship)
  2. The Infinite Well (Nieskończona studnia) – Ya’Acov i praktyki Movement Medicine
  3. The Listening Key (Istota słuchania) – Susannah

1 | Koncepcja F.U.C.K., prowadzą Ya’Acov i Susannah Darling Khan:

Podczas tych warsztatów Ya’Acov oraz Susannah Darling Khan, założyciele praktyki Movement Medicine, opowiedzą o kluczowych elementach ich związku, które wpływają na to, że jest dla innych inspiracją.

Po 37 wspólnie spędzonych latach ich dynamiczna relacja w połączeniu z siłą kreacji stanowi źródło wiedzy dla osób, którym zależy na budowaniu intymności w związku, która z kolei przekłada się na lepszy seks. Nie nauczają tantry. Dzielą się swoimi spostrzeżeniami z bycia we wspólnocie miłosnej przez ponad trzy i pół dekady.

W tym czasie udało im się wypracować sposób, aby tworzyć związek oparty na wzajemnym wsparciu i odpowiedzialności zgodnie z koncepcją yin and yang. W tym konkretnym przypadku mówimy o relacji mężczyzny z kobietą. Omawiają wyzwania związane z licznymi stereotypami, które wiele osób wnosi do swoich związków.

Lepiej tego nie przegapić. Ich doświadczenia są zabawne, bardzo praktyczne, autentyczne i dają wiele do myślenia. Mówią tak: „Wiemy, że bycie w związku potrafi być wymagające. Sytuacje, z którymi się mierzyliśmy, jednoznacznie pokazują, że wszystko, przez co wspólnie przeszliśmy, miało swój sens i wzmocniło nas w nadspodziewany sposób. Ciężko nam sobie wyobrazić bardziej duchowe przeżycie niż nasz związek. Kiedy oddajesz się miłości, zdajesz sobie sprawę, że wszystko, co podświadome, wszystkie myśli pozostające w cieniu, strach przed nagością, kwestie związane z egzystencjalnością, wszelkie rozczarowania, zdrady i chwile załamania, wszystko to przynosisz ze sobą w przestrzeń miłości, oczekując uzdrowienia i uzewnętrznienia uczuć. Gdy osiągamy stan błogości, czujemy przeszywający nas pocisk miłości. Jeśli znajdziemy złoty środek i przestaniemy szukać winy w innych za to, co odczuwamy, nasza miłość osiągnie zupełnie nowy wymiar”.

Do zobaczenia. Koncepcja F.U.C.K może całkowicie zmienić Twoje postrzeganie związku.

 

2 | The Infinite Well, (Nieskończona studnia) prowadzi Ya’Acov Darling Khan:

Praktyka Movement Medicine jest zakorzeniona w pięciu wymiarach związku:

  1. Pierwszy wymiar: Ja
  2. Drugi wymiar: Inni
  3. Trzeci wymiar: Wspólnota
  4. Czwarty wymiar: Dusze i świat wyobraźni
  5. Piąty wymiar: Nieskończona studnialub źródło życia

Podczas tych warsztatów Ya’Acov poruszy temat szamańskiego podejścia do boskości we wszystkich obszarach życia, opisując to, co sam nazywa nieskończoną studnią. Wyjaśni znaczenie wewnętrznego szamana i omówi różne etapy związane z jego obecnością. Z wykorzystaniem bębna zaprosi uczestników do postąpienia o krok głębiej, nie aby uwierzyli, lecz aby bezpośrednio doświadczyli swojego połączenia ze Źródłem.

Dzięki warsztatom możesz odkryć w sobie pokłady dodatkowej siły, poznać się głębiej i otworzyć w swoim sercu drzwi dla największej mocy – mocy pokoju.

3 | The Listening Key – An Embodied Listening (Istota słuchania – Słuchanie własnego ciała) , prowadzi Susannah Darling Khan:

Susannah jest osobą szczególnie ceniąca sobie aspekty medytacji i wsłuchiwania się ze własne ciało, przedstawia swój punkt widzenia i dzieli się spostrzeżeniami, które pomagają wzmocnić relacje między dwiema osobami, zwiększają świadomość oraz odmieniają relacje.

Mówi: „Jestem pod nieustannym wrażeniem, jak te bardzo proste ćwiczenia pomagają ludziom radzić sobie z różnymi sytuacjami oraz jak wiele wynoszą oni z warsztatów poświęconych praktykom Movement Medicine.

Często jesteśmy przekonani, że tylko nieliczne osoby mają w sobie coś, co umożliwia im dokładne wsłuchiwanie się w to, co mówią inni. Jednak nie jest to prawdą. Tak naprawdę jest to umiejętność, której można się nauczyć, wyćwiczyć ją, na następnie stosować w różnych sytuacjach.

Jesteśmy istotami społecznymi. Będąc w towarzystwie osób, wśród których dobrze się czujemy, jesteśmy w stanie wyeksponować swoje najlepsze cechy. I tak samo w naszym towarzystwie pewnym osobom łatwiej jest zabłysnąć swoimi zdolnościami”.

W tym warsztacie Susannah przeprowadzi uczestników przez szereg ćwiczeń związanych z umiejętnością słuchania, dzięki czemu wyniosą jak najwięcej informacji, które później pomogą im lepiej radzić sobie w codziennych sytuacjach. 

 

O prowadzących:

Susannah, współzałożycielka Movement Medicine™, należy do najbardziej doświadczonych i oddanych nauczycieli ucieleśnionej świadomości. W swoim życiu zawodowym skupia się na tym, aby nadać naszej obecności na Ziemi bardziej ludzkiego charakteru. Pomaga ludziom pogłębić współczucie względem samych siebie, innych i biosfery.

Wraz z mężem (Ya’Acov Darling Khan) od przeszło trzech dekad wykorzystuje świadome ćwiczenia ruchowe do nauki sztuki życia. Ucząc umiejętności mających zastosowanie w różnorodnych sytuacjach, Susannah nabyła wyszukaną wiedzę na temat mocy przemiany drzemiącej w ucieleśnionym praktykowaniu samoświadomości i empatii względem innych. Ponadto Susannah wykształciła w sobie zdolność ucieleśnionego słuchania, którą stara się przekazywać tysiącom ludzi na całym świecie, czyniąc ich bardziej serdecznymi, szczerymi i liczącymi się z innymi. Nigdy nie potrzebowaliśmy takich zdolności bardziej niż właśnie dziś.

Ya’Acov studiował i praktykował szamanizm przez całe swoje życie. Został uderzony piorunem w wieku 21 lat, co zapoczątkowało jego trwającą trzy dekady inicjację. Został uznany za praktykującego szamana przez starszych szamanów z ludu Saamów (tradycja europejska) oraz ludów Achuar i Sápara (tradycja amazońska). Wraz z żoną (Susannah) stworzył Movement Medicine, współczesną i dynamiczną praktykę szamańską mającą na celu pomóc ludziom odkryć kim są, czym zostali obdarowani i co mogą ofiarować innym. To, co robi, pochodzi wprost z samego serca. Wykorzystując nierzadko swoje poczucie humoru, pomaga ludziom przypomnieć sobie, kim są.

Autor bestsellerów Jaguar in the Body, Butterfly in the Heart (Hay House 2017) oraz Shaman’s Song – Shamanic Journeys to Empower, Inspire and Re-Connect (Hay House 2018), a także współautor Movement Medicine – How to Dance, Awaken and Live your Dreams, (Hay House 2009). Jego nowa książka „Szaman. Odnajdź w sobie moc, obecność i cel” została wydana przez Hay House wiosną 2020 roku.

Nagranie warsztatu z Festiwalu Wibracje 2022

Zaproszenie na Wibracje 2023

Psyche Soma

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sprawdź kurs online z Anną Sierpowską “Transformująca moc świadomego ruchu” + E-Book

Anna Sierpowska: Transformująca moc świadomego ruchu + E-Book

Sprawdź pozostałych prelegentów festiwalu:

Tomek Eichelberger – Festiwal Wibracje – Qigong
Emilia Burkiewicz – Festiwal Wibracje
Monika Podsiadła – Festiwal Wibracje
Andrzej Frydrychowski – Festiwal Wibracje
Roman Nowak – Festiwal Wibracje
Didi Ananda Dayashiila – Festiwal Wibracje
Acarya Vandiitananda Avadhuta – Festiwal Wibracje – Warsztat
Bożena Muszyńska – Festiwal Wibracje – wykład
Robert Bernatowicz – Festiwal Wibracje – wykład
Marianna Kłosińska – Festiwal Wibracje – Sesja Q&A
Simon Sutton – Festiwal Wibracje – warsztat tantry

Dołącz do nas! Kup bilet