Sprzedaż biletów kończy się za

Ceremonia Otwarcia

Temat: Movement Medicine (A.Sierpowska, Y&S.D.Khan, Nessi Gomes, Mose)

Po raz siódmy spotykamy się, by podziękować Ziemi. Znów spotykamy się – w kręgu ludzi ciekawych świata, gotowych na skok w nieznane swojego życia, sięgających do źródeł alchemii połączeń ciało – serce – umysł, budując zdrowe relacje. Widzę Cię – Widzę Cię.

 

Intencja – Wolność

Intencją tegorocznych Wibracji jest ożywienie w nas „Wolności”. Ją będziemy odmieniać przez wszystkie przypadki, ją przywołamy podczas Ceremonii Otwarcia.

„Moją biblią jest ciało, ponieważ ciało nie kłamie. Kiedy pozwolisz swemu ciału tańczyć, natychmiast odpadną od Ciebie kłamstwa i dogmaty. Taniec jest lekarstwem.” Gabrielle Roth

„Podczas Ceremonii Otwarcia – przywołujemy w intencji wolność i zwracamy się wołaniem do tego tańca w kierunku całej społeczności. Teraz jesteśmy potrzebni do tego, by brać odpowiedzialność za siebie i obraz świata jaki współtworzymy.

Nie musimy się lubić, jesteśmy tu żeby się kochać i odnajdywać momenty ucieleśnionej obecności i jasności, że relacje jakie tworzymy oparte są o nasze 𝐰𝐨𝐥𝐧𝐞 𝐰𝐲𝐛𝐨𝐫𝐲.

 

Możliwość wyboru daje nam wolność.

Wolność staje się przestrzenią i jest tu dla Ciebie miejsce. Życie w zgodzie z głosem z Serca i Ciała jest życiem w wolności. Dla każdego to biegnie inaczej – każdy taniec jest unikalny, a gdy tańczymy razem, Twoja unikalna jakość ujawnia się i wpływa na świat.

Prowadzący i goście

To jest zaproszenie – to jest wołanie – to jest wolność, do której zapraszam” – Anna Sierpowska – Movement Medicine, metoda Lowen’a, bodywork, prowadząca Ceremonię, Medicine Woman, nauczycielka Movement Medicine – od lat – teraz w powiększającym się wspaniałym towarzystwie, na scenie razem z Ya’acov Darling Khan, Susannah Darling Khan oraz muzykami Nessi Gomes, Mose ∞, Michał Kaza, Anna Patynek, Jeremi Gromada, z tancerzami i artystami ognia.

Ceremonię otwierają organizatorzy – Magda Ballada&Łukasz Gołoś – rozpalając ogień.

ŚRODA, 26.07. Dołącz! Jest dla Ciebie miejsce.

Tańczący Wojownicy budują nową jakość. Taniec Wojowniczek i Wojowników wspiera alchemiczny proces odrodzenia. Częścią życia plemiennych ludzi jest wspólne odpalenie ognia, zatańczenie ceremonii przejścia, gdy jest czas, by przejść dalej.

Czym dla Ciebie jest wolność?

Przyjdź ubrana/ubrany na biało, ceremonialnie, weź światełka. Ceremonia to mocny moment – odpala się wspólny Duch. Przeżyjmy to RAZEM.

 

 Anna Sierpowska: https://annasierpowska.com/
Ya’acov Darling Khan, Susannah Darling Khan https://www.schoolofmovementmedicine.com/
Nessi Gomes https://www.youtube.com/watch?v=le9M6i9oHBU
Mose https://www.youtube.com/watch?v=x95wofmblnk
Festiwal Wibracje logo

Dołącz do nas! Kup bilet