Do końca tury zostało: [waiting name="Wibracje 5.0"]

Tomasz Gruba

Temat: Wielowymiarowy Ja - praktyka eksploracji wszechświata

Łatwo zapomnieć o tkwiącej w nas esencji wieczności podczas, gdy zadania życia codziennego nieustannie zajmują naszą uwagę. Nauczono nas po przez kulturę, przekonania społeczne i edukację, że jesteśmy po prostu ludźmi z krwi i kości, a to co się liczy to otaczająca nas fizyczność. Magia życia została zatracona, zapomniana.

O wykładzie na Festiwalu:

Zapraszam Cię na spotkanie, na którym postaramy się wspólnie odkryć ją na nowo. Pokażę Ci, do czego jest zdolna istota ludzka, gdy rozpoczyna eksplorację przestrzeni poza-fizycznych. Odwiedzanie innych rzeczywistości, jasnowidztwo, channeling, samouzdrawianie, czy nawet postrzeganie aury nie jest darem dla nielicznych. Jest to potencjał każdego człowieka, a więc i Twój, gdy tylko uświadomisz sobie swój duchowy rodowód.

W swojej prezentacji odwołam się zarówno do praktyki własnej i wielu innych eksploratorów, a także do eksperymentów naukowych. Znajdzie się też moment w którym poprowadzę krótką wizualizację, demonstrującą w jaki sposób możemy łączyć się z wewnętrznymi zmysłami.

 

O prelegencie:

Organizator licznych wydarzeń, wykładów i szkoleń mających na celu podnosić jakość ludzkiego życia. Właściciel Thomas Harmony oraz Sacred Forest platform oferujących etniczne i muzykoterapeutyczne instrumenty muzyczne. Podczas swojej działalności współorganizowałem min. Festiwale Filmów Kontrowersyjnych, Konwenty Wiedzy Alternatywnej, konferencję enteogeniczną, warsztaty świadomego śnienia, warsztaty pracy z relacjami międzyludzkimi, cykle spotkań Nasiona Wiedzy. Kieruje się dewizą, że wiedza to największy skarb jakim możemy się dzielić. Szczególną uwagę poświęcam takim dziedzinom wiedzy, jak święta geometria, cymantyka, nauki wschodu, oneironautyka, szamanizm, psychologia, ekologia. Moim obecnym celem jest przekazanie ludziom, w zrozumiały sposób, jak najwięcej wiedzy praktycznej, z zakresu tematów, które ze mną rezonują.

tgruba.fraktalna.pl

thomasharmony.com

sacredforest.eu

www.facebook.com/ThomasHarmonyShop/

www.facebook.com/Sacred-Forest-103420131822315/

 

 

Dołącz do nas! Kup bilet