Do końca tury zostało: [waiting name="Wibracje 5.0"]

Małgosia Kłaniecka

Temat: Vinjasa joga - flow budzące ciało

Zapraszamy na Vinjasa jogę wszystkich, zarówno początkujących, jak i dłużej praktykujących jogę. W czasie zajęć płynnie będziemy przechodzić z pozycji do pozycji, w kontakcie z oddechem budząc w ten sposób całe swoje ciało do życia.

 

O prelegentce:

Jestem joginką. Pomagam innym poczuć się pełniej w kontakcie ze sobą poprzez ciało. Prowadzę szkołę jogi w Katowicach: Joga Życia. Uczę jogi od 18 lat, a praktykuję chyba od poprzedniego życia, bo joga zagościła w moim życiu tak płynnie i naturalnie. Joga nauczyła mnie przede wszystkim kontaktować się ze swoim ciałam, a tym samym ze swoimi emocjami i potrzebami – za to jestem jej najbardziej wdzięczna.

Joga jest dla mnie przygodą na całe życie, pokazuje mi w jakim jestem obecnie miejscu, za każdym razem kiedy staję na macie. Jest metaforą moich relacji ze sobą i z innymi. Jest kalejdoskopem przez który patrzę na życie. Pomagam moim uczniom uwrażliwić się na swoje ciało i uczę czytać sygnały, które ciało nam wysyła – to jest mój główny cel jako nauczyciela jogi. Oprócz jogi uwielbiam zatracić się w tańcu, głównie w kontakt improwizacji i wyrażać siebie śpiewając.

www.jogazycia.pl

joga na wibracjach

 

 

 

 

 

 

 

Dołącz do nas! Kup bilet