Sprzedaż biletów kończy się za

Katarzyna Udgita Majak

Temat: Powrót do ciała // Kobieta jako przepływ

Podczas Festiwalu poprowadzi dwa warsztaty dla kobiet:

Powrót do ciała 

Kobieta jako przepływ

Warsztat „Powrót do ciała”

Religie mówią, że ciało jest grzechem. Naukowcy, lekarze twierdzą, że ciało jest mechaniczne. Media i reklama mówią, że ciało to biznes.

Ciało mówi: jestem kreacją, przyjęciem, świątynią, cudem, które możesz kochać takim, jakie jest – na każdym etapie swojej podróży

Przepływająca energia seksualna to najczystsza forma życia. Nasyca wszystko, co jest: rośliny, skały, owady, zwierzęta i oczywiście nas. Nie ma się czego bać. Żyjąc w lęku, przyciągamy wszystko, czego nie chcemy: choroby i smutek i nieporządek. Nie należy się bać stanu przyjemności. Ciało nie ma się czego bać.

Potrzebujemy być w naszym ciele, aby czuć się dobrze i być zdrową. Teraz bardziej niż kiedykolwiek potrzebujemy skierować się do naszych ciał. Pragniemy czuć, ale boimy się ciała. Nie musimy tego robić poprzez ból, możemy to zrobić poprzez przyjemność. Przyjemność to przepływająca energia.

Po prostu otwierając się, oddychając i zwalniając, możemy otworzyć pozwolić sile życiowej płynąć przez nas.

Na warsztacie skorzystamy z technik łączących oddech, ruch, praktyki taoistyczne. Celem jest, żebyś zaprzyjaźniła się ze swoim ciałem.

Warsztat „Kobieta jako przepływ”

Kobiety, które nazywam „manifestującymi”, zwykle wykorzystują swoją siłę mózgu i wolę, by przyciągnąć swoje pragnienia. Ich manifestacje, to, jak się przejawiają w świecie, jest zazwyczaj bardziej „mentalne”, z poziomu myślenia.

Kobiety „magnetyczne” wykorzystują swoją siłę odczuwania i przyjemność z ciała, aby przyciągnąć do siebie swoje pragnienia. W ten sposób „kobiety – magnesy” są na ogół bardziej w przepływie, otwarte na zmianę, czujące.

⁣Nie chodzi o to, że nie wiemy, jak się poddać przepływowi. Chodzi o to, że nie chcemy czuć się niekomfortowo i obco, nie lubimy wychodzić ze strefy komfortu (a jest nią dla nas bycie w myśleniu, aby nie czuć).

Poddanie się przepływowi często jest synonimem – po prostu – objęcia, zauważenia, dopuszczenia i przepuszczenia przez siebie tego, co wolisz pominąć lub czego chcesz tak naprawdę uniknąć (więc stawiasz opór lub uciekasz z ciała do głowy, myślenia).

Poddanie się przepływowi to kolejny sposób na powiedzenie – nie możesz uwolnić tego, czego nie poczujesz. Poddanie to inny sposób na powiedzenie – przestań próbować MYŚLEĆ jak podążać i pozwól swojemu CIAŁU prowadzić. Pójście w stronę przepływu nie tylko uzdrawia. To także krok w kierunku ekspansji.

Na warsztacie oddamy się przepływowi poprzez medytację w ruchu i przyjemność.

O prelegentce:

Jest pierwszą w Polsce certyfikowaną terapeutką Psychosexual Somatics® Therapy oraz seksualnej pracy z ciałem (CSB – Certified Sexological Bodyworker) po Sexological Bodywork™ Somatic Sex Education™ Professional Training  (The Institute of Somatic Sexology UK & Ireland), Seksuolożką somatyczną – członkinią stowarzyszenia seksuologów somatycznych ASIS (The Association of Somatic & Integrative Sexologists) oraz stowarzyszenia Trusted Bodywork (zaufanych osób pracujących z ciałem).

Kobieca ejakulacja i punkt G  (Certyfikowany praktyk, u Deborah Sundahl).

Certified Universal Healing Tao (UHT)  Instructor (Mantak Chia, Tao Garden, Tajlandia).

Zajmuje się praktykami energetycznymi dla kobiet, mapowaniem joni, rozbrajaniem seksualnym, zintegrowanym chi nei tsang (taoistczny masaż brzucha) oraz karsai (taoistyczny terapeutyczny detoksyfikujący masaż miednicy i organów płciowych), pracą z ciałem (European Academy of Somatic Education, Women’s Pelvic Floor 100 Hour Bodywork Training).

Jest również fotografką i doktorem sztuk wizualnych.

Od lat pracuje z kobietami, jest autorką projektu Kobiety Mocy, w którym sfotografowała polskie wiedźmy uzdrowicielki i przewodniczki duchowe.

www.mapowaniejoni.com

festiwal wibracje 2021

Sprawdź pozostałych prelegentów festiwalu:

Justyna Pargieła
mgr inż. Bartłomiej Byczkiewicze
Karol Wyszomirski
Krystian Stempeke
Małgosia Kłaniecka
Maria Czekaj
Katarzyna Udgita Majak
Artur Makieła
Piotr Łysoniewski
Agnieszka Wyszyńska – Paluch

Dołącz do nas! Kup bilet