Owocowy Jogin

Temat: Otwarte serce - wygięcia i skręty w jodze

Podczas warsztatu na Festiwalu:

Przeprowadzona zostanie warsztatowa sesja jogi, skupiająca się na rozciąganiu klatki piersiowej bezpiecznymi wygięciami do tyłu, skrętami tułowia, zaciskami oddechowymi i medytacją. Otwarcie klatki to otwarcie czakry serca – ośrodka energii odpowiedzialnego m.in. za miłość. Najpierw bezpiecznie przeanalizujemy rozciąganie przedniej taśmy powięziowej, aż od stóp i powyginamy się w bardzo przemyślany sposób. Następnie zneutralizujemy wygięcie skrętami tułowia, których celem jest również jeszcze mocniejsze otwarcie obręczy barkowej. Zakończymy nauką pranajamy powiększającej objętość oddechową i krótką medytacją skupiającą się na kontakcie z sercem i wzmacniającą miłość do siebie.

O prowadzącym:

Owocowy Jogin – Piotr Przybylski to nauczyciel jogi, frutarianin. Naucza w Szkole Jogi Shakti w centrum Warszawy oraz indywidualnie. Tworzy własny jogowy program rozwoju świadomości ruchowej oparty głównie na ashtanga-jodze.
Oprócz jogi swoje doświadczenie budował przez 16 lat głównie na akrobatyce, tańcu, tai-chi, aikido, muay-thai i wspinaczce. Wnikliwie rozpracował anatomię człowieka pod względem mechaniki, początkowo dla potrzeb malarstwa i grafiki 3d. Jednak nie ograniczył się tylko do ciała fizycznego i rozwija dalej wiedzę o strukturze ciała energetycznego i bioenergoterapii.
Piotr jest w procesie surowego odżywiania już prawie 3 lata. Głównie je same owoce kiedy są dojrzałe, czasem posiłkuje się warzywami. Oprócz rozwoju fizycznego czynny malarz i były designer 3d.

 

Sprawdź program 4. edycji Festiwalu Wibracje.

Festiwal Wibracje

Dołącz do nas! Kup bilet